Facebook Google+ Twitter

D35 pracuje na pełnych obrotach. Nowe projekty filmów

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-06-05 12:06

Otworzyliśmy nowe profesjonalne studio filmowe w Warszawie. Rozpoczęliśmy ekspansję na Bollywood. Kończymy etap postprodukcji dwóch dużych filmów fabularnych, a w przypadku trzech kolejnych jesteśmy w zdjęciach.

Współpracujemy na stałe przy dwóch serialach dla stacji zagranicznych. Obsługujemy jeden z kanałów telewizji Discovery. Wspólnie z największymi domami produkcyjnymi i agencjami reklamowymi stworzyliśmy spoty m.in. dla T-Mobile, Enea, Orange, Link4, Crunchips czy PZU. Do kin właśnie wchodzi film „Karuzela”, w którym odpowiadaliśmy za postprodukcję obrazu i kolor korekcję. Można by wymieniać jeszcze długo, a wciąż jesteśmy głodni nowych wyzwań – wymienia Marcin Kryjom, Prezes Zarządu D35 S.A.

Studio filmowe D35, zbudowane na podwalinach know-how cenionej w branży filmowej firmy Divizion oraz doświadczeń zespołu z kolorystą Marcinem Kryjomem na czele, wkracza w nowy etap działalności. To, co niezmienne to zaufanie, jakim zespół D35 darzą znani twórcy, producenci, scenarzyści czy reżyserzy. Również z myślą o nich Marcin Kryjom stworzył nowe miejsce na warszawskiej mapie branży filmowej.

Nowe studio, które zaprojektowaliśmy od początku do końca z myślą o ułatwieniu pracy filmowcom, było strzałem w dziesiątkę. Dzięki niemu zintegrowaliśmy wszystkie usługi filmowe w jednym miejscu i możemy oferować nową jakość współpracy zarówno dla filmowców, branży reklamowej jak i telewizyjnej - tłumaczy Kryjom.

Z D35 współpracowali m.in. Wojciech Smarzowski, Władysław Pasikowski, Ryszard Bugajski, Joanna Kos Krauze, Krzysztof Krauze i inni. Po sukcesach produkcji „Sęp”, „Daas”, „Drogówka”, „Jack Strong”, „Papusza”, czy „Układ zamknięty”, w których powstawaniu współuczestniczył zespół D35, czas na kolejne realizacje filmowe i reklamowe.

Jeden z najnowszych projektów, w którym bierzemy udział to serial HBO „Wataha” w reżyserii Katarzyny Adamik i Michała Gazdy. Premiera tego serialu planowana jest jeszcze w tym roku. Współpraca z HBO to dla nas bardzo ważne doświadczenie i kolejny duży krok jeśli chodzi o poszerzanie portfolio zagranicznych, prestiżowych Klientów – dodaje Marcin Kryjom.

Do drzwi studia D35, coraz częściej pukają największe domy produkcyjne i agencje reklamowe. Studio niedawno skończyło spot promujący miasto Łódź, w którym odpowiadało za postprodukcję obrazu, kolor korekcję czy dostarczenie sprzętu kamerowego. Z najnowszych projektów reklamowych wymienić można również spoty dla Snickers Mini, Adidas, Activia, czy najnowszy projekt dla Crunchips „Wielkie Miąchanie”.D35 S.A. jest unikatowym studiem filmowym stworzonym przez utalentowanego kolorystę Marcina Kryjoma; powstało na 1800 m2 starej hali montażowej motocykli Osa, która dzisiaj jest częścią SOHO Creative District. Zaprojektowane od podstaw studio D35 łączy w najdrobniejszych detalach funkcjonalności przestrzenne z potrzebami współczesnej branży filmowej. Zespół D35 pracuje w oparciu o autorski workflow powstały na bazie wieloletnich doświadczeń we współpracy z czołowymi twórcami filmowymi. Studio oferuje usługi w zakresie kompleksowej obsługi dla branży filmowej, reklamowej i telewizyjnej, w tym pełen support technologiczny i organizacyjno-logistyczny realizowanych projektów. Oprócz licznych realizacji krajowych, D35 jest obecne na rynkach filmowych w Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz na rynku wschodnim, a od 2014 roku również na rynku azjatyckim.
Więcej na www.digital35.pl
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.