Facebook Google+ Twitter

Dachowanie Passata w powiecie lęborskim

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-07-21 19:12

Dzisiaj około godziny 15:40 doszło do wypadku drogowego w miejscowości Gęś (gmina Wicko). Samochód osobowy marki VW Passat na prostym odcinku drogi z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn złapał pobocze, dachował i wylądował w rowie.

 / Fot. Mateusz RogalaDo wypadku doszło na prostym odcinku drogi na trasie Wicko - Strzeszewo w miejscowości Gęś (gmina Wicko). Kierująca samochodem osobowym marki VW Passat z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn straciła kontrolę nad pojazdem, złapała pobocze, po czym auto dachowało i znalazło się w pobliskim polu. Troje pasażerów zostało rannych - dwie osoby zostały przetransportowane do lęborskiego szpitala zespołami karetek pogotowia ratunkowego. Osoba z najcięższymi obrażeniami została przetransportowana śmigłowcem.

 / Fot. Mateusz RogalaNa miejsce zadysponowano strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wicku, oraz Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Lęborku. Ratownicy zabezpieczyli miejsce wypadku, udzielili pierwszej pomocy i wsparcia psychologicznego osobom poszkodowanym. Do zadań strażaków należało także zabezpieczenie lądowania śmigłowca ratunkowego oraz jego startu.

Według wstępnych ustaleń policji, do wypadku mogło dojść z powodu uszkodzenia koła.

Mateusz Rogala

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.