Facebook Google+ Twitter

Daenerys, Jon, Cersei czy Petyr? Ruszyły wybory przywódcy "Gry o Tron" (wideo)

W sierpniu ruszyły wybory kandydatów na przywódcę Partii Gry o Tron. Zagłosować może każdy. W sieci pojawił się też klip wyborczy.

 / Fot. Kadr z filmu/YouTube"Oczekujemy silnych przywódców" - dowiadujemy się z krótkiego klipu reklamującego wybory w Westeros, krainie znanej z książek i serialu "Gra o Tron".

Na stronie theGOTparty.com można głosować na swojego kandydata. Szansę na zwycięstwo mają: Jon Snow, Daenerys Targaryen, Cersei Lannister i Petyr Baelish.

Jakie programy mają kandydaci? Daenerys występuje pod hasłem "łamiąca łańcuchy" i zapowiada wolność dla znanego świata i odbudowę populacji smoków. Jon Snow ("Biały Wilk") obiecuje suwerenność Północy. Cersei ("Lwica") gwarantuje między innymi rozdział kościoła i korony. Z kolei Petyr Baelish startuje w wyborach z hasłami wzrostu małego biznesu i zmniejszenia długu wobec Żelaznego Banku.

Kandydaci startują w parach, jak w wyborach amerykańskich. Daenerys towarzyszy Tyrion Lannister. Jona Snowa wspierać będzie młoda Lyanna Mormont. Baelisha promuje Sansa Stark. A Cersei wspomaga były maester Qyburn.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.