Facebook Google+ Twitter

Daj chwilę Justynie Steczkowskiej - nowa płyta w sprzedaży!

Niespełna 10 dni temu premierę miała płyta Justyny Steczkowskiej – „Daj mi chwilę”. I tak, jak w tytule, potrzeba jedynie chwili, by pokochać te piosenki.

 / Fot. okładka najnowszej płytyNowe wydawnictwo Justyny Steczkowskiej to swoisty debiut, płyta ta bowiem różni się od tego, do czego artystka przyzwyczaiła swoich słuchaczy. Steczkowska na swojej nowej płycie śpiewa łagodnie i kojąco. Wiele tam ballad. Jak mówi sama artystka, jest to pełna uroku i dojrzałej kobiecości płyta, w której przeplatają się historie każdej z kobiet. Jednak panowie również sięgnąć mogą po ten krążek, który dostarczy wielu wzruszeń i pozwoli odprężyć się po ciężkim dniu. Piękne ballady („To tylko złudzenie”, „Nocą”, „Wracam do domu”) przeplatane są utworami mniej rzewnymi („W przód i w tył”, „Tu i tu”).

Niewątpliwie mocna stroną płyty są teksty napisane przez Kubę Wandachowicza, Łukasza Rutkowskiego, Michała Aleksa. Słowa do dwóch utworów napisała również sama artystka. Steczkowska pojawiła się na swojej nowej płycie również w roli muzyka, zagrała na skrzypcach w dwóch piosenkach. O stronę muzyczną zadbał Bogdan Kondracki. Jako ciekawostkę warto dodać, że w jednym z utworów Justynę wspierała wokalnie Ania Dąbrowska, w innym - Borys Szyc.

Moja ocena: 5/6

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Plus :-]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.