Facebook Google+ Twitter

Daj lajka, wybierz ulubione zdjęcie

Testujemy alternatywny sposób wybierania ulubionego zdjęcia Autorów Wiadomości24.pl. Na liście są fotografie typowane do Zdjęcia Tygodnia. Aby oddać głos wystarczy kliknąć "lubię to" w galerii, przy wybranym zdjęciu. W wynikach plebiscytu będą też numery SMS; możecie z nich korzystać, głosy oddane w ten sposób też będą zliczane, ale nie jest to konieczne. "Lubię to" wystarczy. Dobrej zabawy!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Wytłumaczę raz jeszcze : ) nie możemy odpiąć SMS z tego mechanizmu. Ale do głosowania wystarczą lajki. Zapewniam i pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mechanizm mechanizmem a kasa kasą :) To chyba jasne i oczywiste :) A skoro ma być wykładana kasa po stronie użytkowników, to chyba oczywiste i w pełni zasadne jest pytanie o to co w zamian ze strony REDAKCJI? To też jest taki mechanizm, ze jak się bierze, to powinno sie też w zamian coś dawać :) Taki po prostu jest ten mechanizm :) Bardzo podoba mi się ten sposób "nie zachęcanie" przy każdej miniaturce zdjęcie nr. sms i ani śladu przycisku "lubię to". Tak ma Pan rację to żadna zachęta do słania sms'ów :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Sławomir
Napisałem: "W wynikach plebiscytu będą też numery SMS; możecie z nich korzystać, głosy oddane w ten sposób też będą zliczane, ale nie jest to konieczne. "Lubię to" wystarczy." Czy to brzmi jak zachęcanie do wysyłania sms? : ) Można głosować przez: 1) sms, przez 2) "lubię to" i sms. Taki po prostu jest ten mechanizm.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawy pomysł. SMS za 2.46 z VAT - a jakie są nagrody za pierwsze 3 miejsca? Czy są jakieś nagrody dla głosujących? Zabawa zabawą, ale gdy zachęca się do słania sms'ów to już nie zabawa a zwykły biznes. Więc komu mamy napychać kieszenie? Co to za zabawa jak traci się kasę i ani słowa o nagrodach?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajny pomysł ciekawe czy się sprawdzi

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.