Facebook Google+ Twitter

Daj się zakręcić na Karuzeli Cooltury!

Morze, plaża, beztroski czas wakacji, a do tego największe zagęszczenie ludzi kultury masowej i wysokiej na metr kwadratowy na wyciągnięcie twojej ręki! Takie rzeczy, to tylko w Świnoujściu, już w najbliższy weekend, podczas Karuzeli Cooltury!

logo imprezy pobrane za zgodą organizatora ze strony: http://www.karuzelacooltury.pl/index.php?media / Fot. organizatorMasz ochotę potańczyć pod okiem Edyty Herbuś i Michała Piróga? A może bardziej kręci cię ambitne kino, które chciałbyś obejrzeć razem z Krzysztofem Zanussim i Pawłem Delągiem? A może drzemie w tobie dusza aktora, którą pomoże wydobyć z ciebie Zbigniew Zamachowski? Wiem... sztuka nie jest twoją najmocniejszą stroną... To zapewne zainteresują cię dyskusje i debaty z udziałem Lecha Wałęsy, Jacka Fedorowicza, Bronisława Wildsteina i Leszka Balcerowicza. Też nie? To zapraszam cię na rozmowę o seksie, jakiego jeszcze nie znasz! A to wszystko, to tylko garść atrakcji dla tych, którzy w dniach 17-21 lipca odwiedzą Świnoujście w ramach Karuzeli Cooltury.

Całe to wydarzenie...

...jest pierwszą tego typu imprezą zorganizowaną w Polsce. Jej specyfika polega na tym, że ma na celu zetknięcie ze sobą ludzi, zajmujących się bardzo różnymi dziedzinami życia i sztuki. Będą tam reprezentanci tak zwanej kultury wysokiej, kultury masowej, dziennikarze, sportowcy, politycy, a także widzowie, którzy będą mieli okazję wziąć czynny udział w wydarzeniu.
Inspiracją do tego przedsięwzięcia był występ grupy breakdance, w 2004 przed papieżem Janem Pawłem II, będący dziełem tych samych organizatorów.

Jest skierowane

Plakat promujący przedsięwzięcie / Fot. organizator- przede wszystkim do ludzi młodych. Ale niekoniecznie młodych ciałem, koniecznie za to do tych młodych duchem. Do ludzi dynamicznych, mających swoje pasje i określone cele w życiu. Nie potrzebujemy "umysłowych staruchów", którzy tylko stoją w miejscu i potrafią jedynie krytykować. Jednocześnie zapewniam, że nie będziemy patrzeć absolutnie nikomu w kalendarz. W tym roku impreza odbędzie się pod hasłem poszukiwania strategii życia, dlatego tak ważne jest jakiekolwiek zaangażowanie, a nie zwyczajna bierność - mówi Marek Ratajczak, prezes i pomysłodawca Karuzeli.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.