Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14139 miejsce

Daj to głośniej. Najnowszy singiel Jareckiego i BRK

Taki tytuł nosi najnowszy singiel Jareckiego i BRK. Wideo do tego utworu od wczoraj można obejrzeć na kanale MaxFloRecTV. Gościnnie pojawiają się w nim m.in.: GrubSon jako DJ Twardy Kark, Cheeba, Skorup, Metrowy i Udoo

Okładka najnowszego singla Jareckiego i BRK / Fot. Mat. promocyjne MaxFloRec/projekt: Aleksandra Młodecka„Daj to głośniej” to już 4. klip promujący wydany w czerwcu ub. r. album „Punkt widzenia”. Cały krążek Jarecki i BRK zamknęli w jednym zdaniu: „Nasza muzyka jest jak punkt widzenia – zmienna względem siedzenia”. Artyści ogólnie poruszają się w klimacie hip-hopowym. Utwór „Daj to głośniej” jest jednak kolejnym dowodem na to, że panowie są dalecy od ograniczania się do jednego gatunku muzycznego.Powyższe zdjęcia pochodzą z koncertu premierowego w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu. Impreza odbyła się 31.10.2014. Jako goście specjalni pojawili się na niej m.in.: GrubSon, Skorup, Cheeba, Metrowy oraz Udoo. Część kadrów to również fragmenty koncertu w katowickim Mega Clubie.

Za produkcję audio odpowiada TrzyBit. Realizacją wideo zajął się Michał Schwierc. Singiel w formie cyfrowej dostępny jest w MaxFloSklepie. Aby być na bieżąco z twórczością Jareckiego & BRK, jak i wszystkich artystów ze stajni MaxFlo, polecamy subskrybować kanał MaxFloRecTV.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.