Facebook Google+ Twitter

Dają tablet za śmieszną fotkę

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-11-25 16:13

Wrocławska firma EPAL S.A. rozkręca kolejne przedsięwzięcie z branży nowych technologii. Jej najnowszym dziełem jest społecznościowy serwis psfota.pl, który przyciąga nie tylko zabawną treścią, ale i atrakcyjnymi nagrodami.

Działający od połowy września portal psfota.pl dedykowano wszystkim, którzy lubią się śmiać. Serwis zamieszcza bowiem wykonane przez jego użytkowników zdjęcia, memy i rysunki o humorystycznym charakterze. Przeglądanie i głosowanie na najzabawniejsze dzieło możliwe jest bez rejestracji, natomiast zamieszczanie prac wymagania utworzenia konta w serwisie.
Dlaczego jeszcze poza darmowym dostępem do dużej dawki humoru warto korzystać z nowego portalu? Choćby dla atrakcyjnych upominków. Autor pracy, która w danym dniu otrzyma najwięcej głosów, otrzymuje 10-zł bon do Empiku. Głosowanie na stronie psfota.pl zaczyna się każdego dnia o godz. 19 i trwa przez kolejną dobę.
To nie koniec bonusów, na jakie mogą liczyć aktywni użytkownicy serwisu w zamian za własną inwencję i pozytywną dawkę energii, jaką poprzez stronę przekazują innym. Wykonawca zdjęcia, które głosami internautów znajdzie się na podium, ma szansę na przyznawaną przez właściciela portalu nagrodę tygodnia, czyli 7-calowy tablet!
Stworzony przez firmę EPAL z Wrocławia (dostawcę systemu monitorowania GPS FlotaPlus i właściciela m.in. e-sklepu numizmatycznego sztabki-zlota.pl oraz serwisu z ubezpieczeniami e-broker.com.pl) portal psfota.pl wystartował 16 września, a już ma ponad 1 tys. użytkowników, którzy nadesłali tyle samo śmiesznych zdjęć, memów i rysunków. Choć nie jest specjalnie promowany, szybko zdobywa popularność. Co dzień przybywa mu kilkudziesięciu userów. Jego profil na Facebooku polubiło prawie tysiąc osób.
(Andrzej Thiel)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.