Facebook Google+ Twitter

Dakar 2012. Pechowy Przygoński, Krzysztof Hołowczyc liderem!

Krzysztof Hołowczyc wraz z pilotem Jean-Marc Fortin znakomicie pojechali na trzecim etapie tegorocznego Rajdu Dakar. Załoga Orlen Teamu zajęli drugie miejsce po rywalizacji z San Rafael do San Juan i objęła prowadzenie w klasyfikacji generalnej samochodów. O wielkiego pecha miał motocyklista Jakub Przygoński, który miał awarię silnika.

 / Fot. Wikipedia,Crash override83, Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported Hołowczyc jadący ukończył etap za Nanim Romą i Michelem Perinem. Dotychczasowy lider po dwóch etapach Stephane Peterhansel był szósty.To pozwoliło naszemu teamowi objąć prowadzanie w klasyfikacji generalnej
z przewagą blisko minuty nad Robby'm Gordonem.

 / Fot. Wikipedia,Crash override83, Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported Wśród rywalizacji motocyklistów prowadzenie objął Francuz Cyril Despres, który wyprzedził zeszłorocznego zwycięzcę Marca Comę. Hiszpan pomylił drogę i w wyniku tego błędu stracił cenny dystans i ostatecznie zakończył etap czwartym miejscu.

Pechowo trzeci etap zakończył się dla Polaka Jakuba Przygońskiego, który w wyniku awarii nie dokończył rywalizacji. Nasz najlepszy motocyklista, który miał zajmował czwarte miejsce w klasyfikacji miał poważną awarię w swoim motocyklu i musiał przerwać jazdę. Pozostali biało-czerwoni zajęli odpowiednio 22. Jacek Czachor, a Marek Dąbrowski zajął 38. miejsce.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.