Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23469 miejsce

Dalej niż Marzenia - Atmasfera Festival w Parku Śląskim

Już pod koniec maja Park Śląski zamieni się w nieziemskie miejsce. Przez trzy dni odbywać się tam będzie festiwal poświęcony medytacji, jodze i magicznej muzyce.

 / Fot. screen YTOd 29 do 31 maja w Chorzowie odbędzie się po raz pierwszy Atmasfera Festival. Poza występami zespołów, takich jak Atmasfera, Modiwo czy Freddy Marx Street, na uczestników czeka cała gama atrakcji.

Teren festiwalu - Rosarium Parku Śląskiego - zostanie podzielony na dwie główne strefy. Strefa Moon to miejsce doznań i refleksji, będzie tam można wziąć udział np. w japońskiej ceremonii picia herbaty. Druga część czyli strefa Sun będzie poświęcona warsztatom dotyczącym jogi, aikido, gry na bębnach czy terapii sztuką. Głodni będą mogli liczyć na zdrowy posiłek w strefie Vege, będzie też miejsce zabaw dla dzieci. Całość będzie odbywać się magicznej scenografii przypominającej krainę czarów, po której wędrowała Alicja.

Organizatorem festiwalu jest stowarzyszenie "Music Art Yoga Eco", które zajmuje się promowaniem zdrowego i kreatywnego podejścia do życia oraz postaw ekologicznych. Jak twierdzą członkowie, celem tego wydarzenia będzie wskazanie ludziom w jaki sposób mogą wprowadzić do swojego życia harmonię i spokój i jak twórczo wykorzystywać każdy dzień.Więcej informacji, kompletny plan festiwalu oraz muzykę zaproszonych zespołów można znaleźć na stronie festiwalu http://www.atmasferafestival.com/.

Wszystkich, którzy chcą zaangażować się w organizację festiwalu ucieszy fakt, że cały czas poszukiwani są wolontariusze. Więcej informacji na ten temat można znaleźć http://www.slaskie-wolontariat.org.pl/oferty-wolontariatu/zostan-wolontariuszem-atma-sfery-festivalu.html.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.