Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

788 miejsce

„Dama w zieleni” nagrodzona przez publiczność

Na tegoroczną edycję konkursu na Fotografa Roku Związku Polskich Fotografów Przyrody Okręgu Mazowieckiego zgłoszonych zostało blisko 800 fotografii. Oceniało je jury w składzie: Grzegorz Kłosowski, Łukasz Łukasik oraz Jerzy Łapiński.

 / Fot. Archiwum R. KorlagiStowarzyszenie Związek Polskich Fotografów Przyrody jest największą i najstarszą polską organizacją zrzeszającą  / Fot. Archiwum R. Korlagifotografów przyrody, której celem jest, obok promowania fotografii przyrodniczej i jej etycznej strony oraz edukacji przyrodniczej i ekologicznej, udział w tworzeniu kultury narodowej, współuczestnictwo w ochronie przyrody i zasobów naturalnych Rzeczpospolitej Polskiej.

Grand Prix i tytuł Fotografa Roku 2017 Okręgu Mazowieckiego przyznano Wiesławowi Kościukiewiczowi za zdjęcie „ W kryjówce”.

 / Fot. WikipediaMiło nam poinformować o sukcesie łukowianina Romana Korlagi, członka Towarzystwa Przyrodniczo - Historycznego  / Fot. Archiwum R. KorlagiOrlik, który nagrodzony został w kategoriach:ssaki oraz owady i pajęczaki.

Zdjęcie „Dama w zieleni” otrzymało nagrodę publiczności.

 / Fot. Archiwum R. KorlagiWystawę nagrodzonych prac można oglądać w Muzeum Ziemi PAN w Warszawie przy al. Na Skarpie 27 od poniedziałku do piątku od 9 do 16 i w niedziele od 10 do 16.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Natura tworzy wiecej piekna niz czlowiek trzeba tylko umiec to zauwazyc. Jerzy Kirzyński jest jednym z najlepszych Autorow naszego portalu

Czytaj wiecej: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.