Facebook Google+ Twitter

Damian Grabowski: Najman jest bez szans

Dziś w Warszawie, na gali Konfrontacje Sztuk Walki, dojdzie do od dawna zapowiadanego starcia pomiędzy bokserem Marcinem Najmanem a najsilniejszym człowiekiem świata, Mariuszem Pudzianowskim.

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Mariusz_Pudzianowski3.JPG&filetimestamp=20090727163722Według Damiana Grabowskiego, mistrza Europy w brazylijskim ju-jitsu, Najman jest bez szans. Przypomnijmy, iż Grabowski jest jednym z najlepszych polskich zawodników i specjalistą od mieszanych sztuk walk.

"Przede wszystkim przemawia za nim [Pudzianowskim] potworna siła, ale też i przygotowanie ze sportów walki, które gdzieś tam się przewijało wcześniej podczas jego treningów" - opowiada sportowiec, po czym dodaje: "Pudzianowski potrafi kopnąć, złapać czy też zachować się odpowiednio w parterze. Najman jest tylko pięściarzem i do tego niezbyt dobrym w swym fachu".

Najmanowi będzie trudno pokonać strongmana. Nawet jeżeli będzie chciał wykorzystać swoje umiejętności bokserskie, to i tak bardzo trudno będzie mu się przebić przez Pudziana i przez tę skórę mięśni.

Dzięki tej walce więcej ludzi zobaczy co to jest MMA.

Sprawdź na kogo stawiają eksperci.



źródło: sport.pl

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Wygrał lepszy.

Mówiłem, że pojedynek nie potrwa dłużej niż 90 sekund ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja stawiam na Najmana (Oczywiście nie zakase:)).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo mnie ciekawi czy Pudzianowski sobie poradzi... to jakby walki uliczne, a w tych Pudzian ma jakby pewne doświadczenie;p Najman to z kolei klown.... z tego co wiem, chociaż czasami trudno ustrzelić klowna.
Szkoda, że soccer kicki są zabronione, bo chętnie bym takiego zobaczył:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo się cieszę, że nikt nie wierzy w Najmana. Ja bardzo go nie lubię i wzorem dla mnie jest Pudzianowski. Dziś jednak strongman przegra. Najman jest zawodowcem - jest przyzwyczajony do ciosów i jest szybszy - w przeciwieństwie do Pudziana.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.