Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26076 miejsce

Damian Leciak kandydatem na mistera

Kandydować czy nie kandydować na mistera Wiadomosci24.pl? Oto było pytanie. Jednak zdecydowałem się i chcę wam przedstawić siebie.

Sonda

Oddaj na mnie głos w wyborach Miss/Mistera Wiadomości24.pl

Ze zbiorów prywatnych / Fot. Fot. Damian LeciakZastanawiałem się nad kandydowaniem i jakoś nie byłem do tego przekonany, ale jak się bawić to na całego. Teraz chciałbym przedstawić siebie.

Niektóre osoby znają mnie ze spotkania w Krakowie, nie wiem czy dobrze się zapisałem w ich pamięci, ale myślę, że i tak nie mnie to oceniać.

Ze zbiorów prywatnych / Fot. Fot. Damian LeciakOd dzieciństwa marzyłem o fryzjerstwie i dziennikarstwie. Nigdy nie było mi to dane. Gdy byłem w szkole podstawowej, zawsze bawiłem się w dziennikarstwo, niestety sam ze sobą, ponieważ jestem jedynakiem. Puszczałem muzykę na wieży i zapowiadałem zespoły lub solistów. Udawałem również, że przeprowadzam wywiady z zespołami.

Potem nastał czas liceum i człowiek zaczął dorośleć. Była nauka, a później praca.

Ze zbiorów prywatnych / Fot. Fot. Damian LeciakW okresie liceum chodziłem również na capoeire - aż trzy lata, z których jestem bardzo zadowolony, bo nauczyłem się bronić. Zawsze się bałem, gdy mi dokuczali w dzieciństwie.

Chodziłem również na WSP w Częstochowie, ale niestety po trzech latach przez kłopoty zdrowotne przerwałem naukę. Po przejściu tych kłopotów skończyłem informatykę policealną.

Zawsze byłem szalony i jeśli podchwycę pomysł, to go realizuje i staram się, żeby to wyszło jak Ze zbiorów prywatnych / Fot. Fot. Damian Leciaknajlepiej, ponieważ nikogo nie chce zawieść. Jeśli mam na tyle pieniędzy i jest lato, lubię rano wstać i jechać gdziekolwiek bez zastanowienia się.

Jaki mam charakter? Moja mama mówi, że ciężki. Staram się to w sobie zmienić, również chcę zmienić moją wagę.

O więcej proszę pytać pod artykułem, ponieważ nie umiem za dużo o sobie napisać.
Ze zbiorów prywatnych / Fot. Fot. Damian LeciakZe zbiorów prywatnych / Fot. Fot. Damian Leciak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (42):

Sortuj komentarze:

ottak
  • ottak
  • 21.01.2012 12:33

Damian, jesteś pusty i prymitywny. zastanów się nad sobą. Twój życiorys jest wzruszający. Wielkie aspiracje a nie potrafisz poprawnie i stylistycznie sklecić zdania...jesteś skrzywdzony przez los biedaku. Jak większość w tym kraju...Ludzie i tak mają to w dupie, liczy się PRACA a ty co zrobiłeś, ledwo coś tam próbujesz. Coś zaczynasz i nie kończysz. 36 lat! stracone pokolenie...trochę skromności i do roboty! Myślisz, że legitka dziennikarska wiadomości24 ci pomoże...to nie legitymacja prasowa, na którą lepsi od ciebie pracują latami. Ale Ty nie masz nawet przyjaciół tylko towarzystwo wzajemnej adoracji. Robisz sesje foto to znaczy wynajmujesz fachowców? masz własną bazę modeli i modelek, wystawiasz faktury, masz wyposażone swoje studio czy je wynajmujesz? Ty sobie człowieku jaja chyba robisz. W Częstochowie za dużo ludzi już się na Tobie poznało i to nie przejdzie. Podobno gdzieś zrobili Cię rzecznikiem prasowym! to miasto schodzi na psy! "Pracujesz" oczywiście za darmo?

Komentarz został ukrytyrozwiń
:)
  • :)
  • 02.01.2011 08:18

jezus maria jaki nieszczesliwiec

Komentarz został ukrytyrozwiń

Za aktywność i realizację pasji dziennikarskiej :)
*5

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przemku, Damian jak nie patrzeć jest naszym rekinem.... w dziale kultura:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz próżny." (Ignacy Krasicki)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Livio moim zdaniem nie da się porównywać takich sytuacji, jak np próbujesz przytoczyć swój przypadek. Chodzi mi o to , że dziennikarstwo to specyficzna dziedzina, której według mnie nie można się nauczyć i rozwijać tylko i wyłącznie na takim serwisie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przemku ja wolę szelki od paska i lubię. Nie przeszkadzają mi one

Komentarz został ukrytyrozwiń

Agnieszko, robisz to co uważasz za słuszne i co się Tobie podoba. Może Damianowi wystarcza pisanie tutaj. Nie wiem dlaczego miałoby to pomniejszać jego dziennikarską pasję.

Moją pasją są góry. Zwłaszcza Tatry. Gdyby nie czynniki zewnętrzne, których nie mogę pokonać, zrobiłabym wszystko, żeby być w TOPRze. Czy to, że chodzę po górach rekreacyjnie sprawia, że nie mogę mówić o pasji?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Napisałam artykuł o tym dlaczego tu piszę. Ale sęk w tym, że tą pasję rozwijam też w innych miejscach, bo nie wyobrażam sobie robić tego tylko tutaj.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pewnie, że można się sprzeczać, tylko po co? Zresztą sama w nim piszesz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.