Facebook Google+ Twitter

Dance on Glass powraca z nowym materiałem!

Dance on Glass, w którego oryginalnym składzie grali Dave Blomberg (ex-New Model Army) i Simon Rippin (ex-Fields of the Nephilim) oraz Ania Blomberg-Gahan (ex-Batalion d'Amour) powraca po 12 latach w nowym składzie i z nowym materiałem.

 / Fot. Robert MatyjasW marcu 2015 roku Ania zaprosiła do współpracy muzyków kultowej Opozycji, gitarzystę Marka Tomkowicza, basistę Michała Uchera (ex-Rodney) i perkusistę Jacka Walickiego, wkrótce potem do składu dołączył klawiszowiec Radek Daszkiewicz (ex-With, Nightly Gale).

Po zagraniu kilku koncertów klubowych (m.in z Oberschlesien, Ankh oraz Artrosis) oraz na dużej scenie podczas festiwalu Castle Party 2015, zespół wszedł do studia Maq Records w Wojkowicach (woj. śląskie) i nagrał dwa utwory: Dying so Slowly i Feel Like z jednym z najlepszych realizatorów studyjnych w Polsce, Jarkiem Toifl.

Premiera radiowa singla będzie miała miejsce w najbliższy poniedziałek, o 10, w Radio Centrum Rzeszów http://www.radiocentrum.pl. Utwór 'Dying so Slowly' będzie tego dnia power playem w tej stacji. Po premierze w Radio Centrum, singiel przez dwa tygodnie będzie emitowany przez krajowe i zagraniczne rozgłośnie radiowe. Premierę singla w sieci zespół planuje na pierwszą połowę lutego.

Szczegółowe informacje na temat nowego materiału Dance on Glass dostępne są na oficjalnym fanpage zespołu: Dance On Glass Official

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.