Facebook Google+ Twitter

Danuta Hübner otworzy listę PO do Parlamentu Europejskiego. Zamknie ją Roman Kosecki

Danuta Hübner otwiera stołeczną listę kandydatów PO do Parlamentu Europejskiego. Kolejne miejsca na liście zajmą: Dariusz Rosati i Paweł Zalewski.

 / Fot. By International Students’ Committee (International Students’ Committee) [CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via WikimediaO rekomendacjach zarządu mazowieckiej PO poinformował Marcin Kierwiński. Lokalne struktury przygotowały listę nazwisk kandydatów na listę mazowiecką i stołeczną. Liczą one po 10 osób.

Pierwsze miejsce na liście warszawskiej zajmuje Danuta Hübner. Drugi ma być Dariusz Rosati, trzeci Paweł Zalewski. Miejsce otrzyma też satyryk, Tadeusz Ross, który został europosłem w 2013 r. po tym jak Rafał Trzaskowski został ministrem administracji i cyfryzacji. Ostatnie miejsce zajął wiceszef PZPN, Roman Kosecki.

Nie wiadomo, kto otworzy listę mazowiecką. Może być nią Julia Pitera. Drugim kandydatem jest Jacek Kozłowski, wojewoda mazowiecki. Pewne jest, że na liście znajdzie się Jolanta Hibner - podaje PAP.

Listy zatwierdzi do 22 marca Rada Krajowa PO.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.