Facebook Google+ Twitter

Danuta Wałęsa promowała swoją książkę we Wrocławiu

Danuta Wałęsa podczas spotkania promującego jej książkę powiedziała, że zawsze wolała stać w drugim rzędzie i dodała, że mąż o jej książkę jest zazdrosny.

 / Fot. Łukasz Gdak/Poznań Nasze MiastoDanuta Wałęsa podczas promocji wydanej właśnie książki "Marzenia i tajemnice" we Wrocławiu odpowiadała na pytania bardzo licznie zgromadzonej publiczności. "Mój mąż sądził, że książka "Marzenia i tajemnice" to będzie niewypał" - powiedziała. "Teraz jest trochę zazdrosny, że jego książki tak dobrze się nie sprzedają".

Żona byłego prezydenta mówiła, że Lech Wałęsa nie przeczytał jej autobiografii.
"Może boi się, że dowie się z niej pewnych rzeczy, w których nie uczestniczył" - cytuję byłą pierwszą damę MM Wrocław.

W książce Danuty Wałęsy znajdziemy zarówno jej wspomnienia, jak i wypowiedzi dzieci. Opisuje ona sekrety swojego domowego zacisza, stąd być może tak duże zainteresowanie tą pozycją. Z książki dowiemy się nie tylko o życiu Danuty Wałęsy w roli pierwszej damy, ale przede wszystkim o tym, jak ciężko było żyć w trudnych czasach. Być może, jak twierdzi żona byłego prezydenta, książka cieszy się taką popularnością, bo wiele czytelniczek utożsamia się z nią?

"Nie jestem silną kobietą, zawsze wolałam stać w drugim rzędzie. Łatwiej wtedy obserwować. Stojąc w pierwszym rzędzie, samemu jest się obserwowanym" – dodała.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ksiażke dostałam na gwiazdkę. Przeczytałam i doszłam do wniosku, że Wałęsa, w całym swoim zadufaniu, narcyźmie i wazności istniał dzięki Danucie. To Ona stwarzała bez względu na sytuację dom dla niego i dla dzieci, stawiała czoła wielorakim wyzwaniom i z żelaznym, chłopskim uporem trzymała cały majdan w garści. Nie byłoby Wałęsy bez Danuty; nie potrafił sie przestawić na domowe zycie i - jak pisze ta znakomita baba - po przejściu w stan spoczynku politycznego -zamienił ją na komputer. W nagrodę może teraz oglądać zdjęcia brzuchatego, obrażonego bufona z Florydy, ale nie sądze, aby się tym zbytnio przejmowała. On miał w sobie upór in uwierzył w swoją wielkość; Ona - niesłychanie inteligentne, autentyczne wyczucie czasów i umiejetność przetrwania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.