Facebook Google+ Twitter

"Daredevil" Marvela. Twórcy zdradzają szczegóły produkcji

Aktor Charlie Cox, showrunner Steven S. DeKnight i producent Jeph Loeb zdradzili kilka szczegółów dotyczących marvelowskiej produkcji "Daredevil".

 / Fot. youtube/screenSteven DeKnight podkreślił, że przy tworzeniu produkcji "inspirowaliśmy się filmami w rodzaju "Francuskiego łącznika", "Pieskiego popołudnia", "Taksówkarza" i staraliśmy się wprowadzić surowy realizm. Powtarzaliśmy sobie, że bliżej nam do "Prawa ulicy" niż klasycznego superbohaterskiego serialu". I dodał: "Nie będzie latających ludzi ani magicznych młotów" - czytamy na filmweb.pl.

Jak podkreślił Loeb, akcja serialu rozgrywa się w uniwersum. I dodał: "Ale nie będziemy pokazywać Iron Mana przelatującego nad miastem. To po prostu inna część Nowego Jorku, której jeszcze nie widzieliście w filmach Marvela" - podaje filmweb.

Zobacz też: Mike Colter superbohaterem. Wcieli się w postać Luke'a Cage'a

Wiemy także, że akcja serialu rozgrywać się będzie w Nowym Jorku, w dzielnicy zwanej Hell's Kitchen. Przeciwnikiem Daredevila (Charlie Cox) będzie Kingpin (Vincent D'Onofrio) - twórcy dużo uwagi poświęcili Kingpin'owi, dostanie nawet swój własny wątek miłosny.

Główny bohater, Matt Murdock (Charlie Cox) jest niewidomym prawnikiem, który dzięki wyczulonym pozostałym zmysłom i umiejętności walki, zwalcza przestępczość w Nowym Jorku jako superboharer.

"Daredevil" dystrybuowany będzie przez serwis Netflix i ma się składać z 13 odcinków. Jego premierę zaplanowano na maj 2015 roku.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.