Facebook Google+ Twitter

Dariusz Dudka piłkarzem TSV 1860 Monachium?

Defensywny pomocnik reprezentacji Polski jest poważnym kandydatem do gry w klubie 2. Bundesligi, z którym wcześniej umową związał się inny polski piłkarz, Grzegorz Wojtkowiak.

Dariusz Dudka / Fot. Roger Gorączniak derivative work: Oleola (talk)W najbliższym czasie Dariuszowi Dudce kończy się kontrakt z francuskim klubem AJ Auxerre, i Polak nie zamierza go przedłużyć, ponieważ nie ma zamiaru występować w 2. lidze francuskiej. Za to nie wiemy, czy nie skusi się na grę w tej samej klasie rozgrywkowej, ale w Niemczech.

Dyrektor sportowy TSV zapowiedział, iż nie zamierza zaprzestać w zabieganiu o to, by polski pomocnik przeszedł do jego klubu, mimo że sam piłkarz nie ma za dużej ochoty na przenosiny akurat do tej drużyny i ligi.

Wiadomo, że działacze klubu z Monachium szukają wzmocnień przed nowym sezonem i jedną z pozycji, która pilnie potrzebuje nowej lepszej obsady jest środek pomocy, który mocno zawodził w ubiegłym sezonie. Dlatego właśnie pojawił się temat Dudki, o którym bardzo ciepło wypowiadają się włodarze i dyrektor sportowy klubu. A do tego jeszcze Polakowi kończy się kontrakt, co sprawia, że jest on bardzo łakomym kąskiem dla TSV, czego nie ukrywają w gazetach niemieckich działacze drużyny z Monachium - informuje onet.pl.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.