Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6093 miejsce

Dariusz Supeł nowym Przewodniczącym ZHP. Pierwszy wywiad

Wczoraj delegaci na Zjazd ZHP wybrali nowego Przewodniczącego Związku oraz zdecydowali o reelekcji Naczelniczki ZHP. Dzisiaj wybierają pozostałych członków władz naczelnych i dyskutują nad uchwałami zjazdu.

Hm. Dariusz Supeł otrzymuje z rąk Przewodniczącego Zjazdu sznur funkcyjny. / Fot. Materiał ZHPObradujący w Warszawie Zjazd Związku Harcerstwa Polskiego zdecydował wczorajszego późnego wieczora o wyborze swoich liderów. Naczelniczką ZHP ponownie została hm. Małgorzata Sinica, nie miała kontrkandydatów. Natomiast nowego Przewodniczącego ZHP wyłoniono spośród trzech kandydatów dopiero pod dogrywce. Został nim dotychczasowy wiceprzewodniczący hm. Dariusz Supeł.

Pierwszy wywiad z nowym Przewodniczącym ZHP

Dariusz Supeł z harcerstwem związany jest od 1967 roku, ma za sobą 36 lat instruktorskiej służby. ma doświadczenie w pracy u podstaw i kierowaniem zespołami w Głównej Kwaterze ZHP. posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami, w tym unijnymi.
Zawodowo związany z Biurem Rzecznika Praw Obywatelskich. Ma ogromne doświadczenie .

Małgorzata Sinica jest instruktorką ZHP od przeszło 26 lat. Była komendantką hufca oraz zastępcą komendanta chorągwi. W 2007 roku Zjazd ZHP powierzył jej funkcję Naczelnika ZHP. Jest magistrem farmacji i pracuje na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży dużej firmy farmaceutycznej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

gratulacje!

Komentarz został ukrytyrozwiń

No cóż, sensacyjne przewidywania się nie sprawdziły. Przyjdzie żyć dalej w tej małej stabilizacji. Niestety, ale raczej made in Byzanthium. Hm...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Właśnie Zjazd wybrał dwóch wiceprzewodniczących i nowy skład Głównej Kwatery ZHP. Niby nowe rozdanie ale mało nowych twarzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.