Facebook Google+ Twitter

Dariusz Szpakowski obwinia trenera i piłkarzy

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich komentatorów w rozmowie z "Super Expressem" stwierdził, że za brak awansu odpowiadają piłkarze i trener, a także, iż ciężko komentować mu mecze reprezentacji, gdy stracił wiarę w awans.

Dariusz Szpakowski / Fot. Piotr Kucza /NewspixDariusz Szpakowski stwierdził, iż winni porażki są wszyscy, zaczynając od selekcjonera Waldemara Fornalika, poprzez największe nazwiska w naszej kadrze, a także piłkarzy mniej znanych. "Szpak" uważa, że trener nie miał wizji ani szkieletu drużyny.

Komentator piłkarski już dawno przestał wierzyć w awans naszej kadry na Mistrzostwa Świata w Brazylii, które odbędą się w 2014 roku. Kluczem był według niego mecz z Mołdawią na wyjeździe, gdzie Polska nie była w stanie pokonać gospodarzy.

Dariusz Szpakowski twierdzi, że nie wszyscy piłkarze dali z siebie 100%, zwłaszcza Ci, którzy powinni kadrze dawać najwięcej jakości, zarzucając im skupienie na czekających ich niedługo meczach ligowych i pucharowych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 18.10.2013 13:25

"zwłaszcza Ci, którzy powinni kadrze dawać najwięcej jakości, zarzucając im skupienie na czekających ich niedługo meczach ligowych i pucharowych."

W końcu ktoś to głośno powiedział.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.