Facebook Google+ Twitter

Dariusz "Tiger" Michalczewski posądzony o oszustwo

Słynny "Tiger" może trafić do więzienia. Powodem jest złożenie doniesienia przez firmę Foodcare o popełnieniu oszustwa przez właściciela napoju energetycznego "Tiger". Były bokser niedawno zerwał z firmą umowę.

Dariusz Michalczewski / Fot. Paweł Zienowicz/GNU Free Documentation License 1.2Prezes Foodcare Wiesław Włodarski twierdzi, że zerwanie umowy przez Michalczewskiego naraziło firmę na straty, nawet do 20 mln zł. Właściciele spółki są zdania, że to właśnie ich firma wypromowała markę i produkt "Tiger". Obecnie Dariusz Michalczewski walczy o to, by uzyskać prawa do marki.

Były pięściarz jest zdania, iż miał on prawo do zerwania umowy z firmą. W jej zapisach, rzekomo jedynym warunkiem jej przerwania miało być niewypłacenie pozostałej kwoty kontraktu przez Foodcare.

Warto przypomnieć, że "Tiger" (według firmy Foodcare) jest obecnie najpopularniejszym napojem energetycznym na polskim rynku. Jak twierdzą przedstawiciele spółki, Michalczewski oszukał ich, poprzez czynności prawne, mające na celu przejęcie znaku towarowego "Tiger".

Sprawa została skierowana do krakowskiej prokuratury. Obie strony będą przesłuchiwane. Jeżeli były bokser zostanie oskarżony i uznany winnym, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło:
RMF24

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Skoro, cyt. (Michalczewski walczy o to, by uzyskać prawa do marki). Czy może być jednocześnie jej właścicielem? cyt. (o popełnieniu oszustwa przez właściciela napoju energetycznego "Tiger".)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Juz w ogole nierozumie tych kar za: jazde po pijanemu i spowodowanie wypadku z skutkiem smiertelnym to samo 10 lat- za gwalty na kobietach to samo 10 lat- za napady z uzyciem niebezpicznego narzedzia nawet mniej- za zabojstwo w afekcie mniej niz 10- to jest chory system nic wiecej

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.