Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2526 miejsce

Darmowa aktualizacja do Windowsa 10 nie będzie dostępna dla wersji Enterprise

Pod koniec stycznia Microsoft zapowiedział, że użytkownicy Windows 7, 8.1 i Windows Phone 8.1 otrzymają bezpłatną aktualizację do Windows 10. Okazuje się, że nie wszyscy.

https://flic.kr/p/66NCYL / Fot. ToddABishop/CC BY 2.0Użytkownicy Windows 7 Enterprise i Windows 8/8.1 Enterprise zostali wykluczeni przez Microsoft z programu bezpłatnej aktualizacji systemu do wersji 10 - czytamy na blogu Microsoftu. Przypomnijmy, że zgodnie z informacjami podanymi na konferencji kocernu, która odbyła się 21 stycznia, posiadacze licencji dla systemów Windows 7, 8.1 mają otrzymać możliwość bezpłatnej aktualizacji w ciągu roku od wydania Windows 10.

Microsoft obiecuje, że prace nad aktualizacjami dla Windows 10 dla klientów korporacyjnych będą bardziej szczegółowe ze względu na wyższe wymagania użytkowników i problem kompatybilności z oprogramowaniem wykorzystywanym przez duże koncerny.

Czytaj także: Apple zyskuje, Samsung traci. Obie firmy idą łeb w łeb w sprzedaży smartfonów


Pojawiły się również bliższe szczegóły dotyczące Projektu Spartan, czyli przeglądarki, która ma zastąpić Internet Explorera. Serwis arstechnica.com donosi, że przeglądarka ma być dostępna wyłącznie dla użytkowników Windows 10. Nie skorzystają z niej zatem osoby, które nie zdecydują się na bezpłatną aktualizację z "Siódemki" do Windows 10.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Być może starsze wersje okażą się lepsze od ''10''.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.