Facebook Google+ Twitter

Darmowe E-szkolenia!

Jak nauczyć się sztuki tworzenia dobrego biznesplanu? W jaki sposób przeprowadzić analizę rynku? Jak założyć własną działalność gospodarczą? Z pomocą przychodzi Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

W projekcie "Akademia PARP" (http://parp.eduportal.pl/ ), znajdziemy zestaw siedmiu wirtualnych szkoleń. Są one całkowicie darmowe.

Tematy szkoleń:strona Akademii PARP

- Fundusze strukturalne dla przedsiębiorstw
- Badanie rynku
- Biznesplan
- Jak założyć własną firmę
- Microsoft Word 2003
- BHP w sektorze MŚP
- Zasady ubiegania się o zamówienia publiczne

Jak to działa?

Każde szkolenie rozpoczyna się testem wstępnym. Następnie w dowolnych odstępach czasowych przechodzimy do kolejnych zagadnień – lekcji. Każda lekcja zawiera materiał teoretyczny, ciekawostki oraz ćwiczenia, dzięki którym możemy sprawdzić naszą wiedzę. Wszystkie polecenia są widoczne na ekranie lub czytane przez lektorkę. Na koniec każdej lekcji wypełniamy specjalny test. Po pozytywnym zakończeniu szkolenia otrzymamy specjalny certyfikat, który można wydrukować.

Jak wziąć udział?

Po wejściu na stronę projektu wybieramy interesujące nas szkolenie i rejestrujemy się. W tym celu zakładamy konto, wpisujemy login i adres e-mail, czekamy. Na podany przez nas adres mailowy przyjdzie potwierdzenie uczestnictwa w projekcie wraz z hasłem, za pomocą którego zalogujemy się w systemie. Następnie odpowiadamy na kilka pytań ankietowych i... już możemy startować. Ważne, by nasza przeglądarka internetowa obsługiwała technologię Flash. Szkolenia zoptymalizowane są dla najpopularniejszych przegląrek internetowych oraz systemów operacyjnych Windows i Linux i... na bieżąco dostosowywane do aktualnych zmian w polskim prawie.

Więcej informacji:

http://www.akademia.parp.gov.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Moim zdaniem najlepsze szkolenia "dla szarego człowieka" jakie widziałem ma NBP - nawet można zagrać w prowadzenie budki z kanapkami - www.nbportal.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.