Facebook Google+ Twitter

Darmowe korepetycje matematyczne po raz trzeci

14 kwietnia odbędą się przedostatnie już wykłady w ramach darmowych korepetycji matematycznych.

Tym razem na spotkaniach w Warszawie, Katowicach i Poznaniu zostaną omówienie zagadnienia, sprawiające uczniom najwięcej trudności podczas egzaminu maturalnego.

Stereometria, kombinatoryka, rachunek prawdopodobieństwa oraz funkcje trygonometryczne kąta ostrego i ciągi liczbowe, będą tematami spotkań
14 kwietnia.

- Wyniki zeszłorocznych matur pokazały, że tego typu zagadnienia są szczególnie ważne. Dlatego w tym roku zdecydowaliśmy się położyć na nie jeszcze większy nacisk, tak by każdy uczestnik miał możliwość uzupełnienia swoich ewentualnych braków w tej kwestii – komentuje Piotr Tomczak, organizator warsztatów.

Udział w wykładach jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie www.kalkulatory.pl i zapisać na listę uczestników – jednak liczba miejsc jest ograniczona.

W przypadku, jeśli komuś nie uda się zapisać na zajęcia bądź z racji zamieszkania nie będzie mógł wziąć udziału w wykładach, zapraszamy do skorzystania z naszej aplikacji na Facebooku – Dziś Matura 2012 – mówi Tomczak.

Wykłady odbywają się we współpracy z Uniwersytetem Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetem Śląskim w Katowicach oraz Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej z Warszawy.

Formularz zgłoszeniowy i więcej informacji można znaleźć na: www.kalkulatory.pl

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.