Facebook Google+ Twitter

Darmowe rozmowy przez komórkę za oglądanie reklam wideo

Wystartował oficjalnie serwis Otineo, w którym użytkownicy za oglądanie reklam wideo zbierają punkty, które mogą następnie zamienić na darmowe doładowania do telefonów komórkowych.

 / Fot. LogoW ciągu 3 tygodni od uruchomienia wersji beta systemu zarejestrowało się w nim ponad 100 tysięcy użytkowników, a liczba odtworzonych reklam wideo przekroczyła 1,4 miliona.

Aby uzyskać dostęp do możliwości oferowanych przez serwis Otineo (otineo.com) wystarczy tylko przejść przez bardzo szybki proces rejestracji. Trzeba wypełnić krótki formularz rejestracyjny i można do woli korzystać z usług oferowanych przez Otineo.

Użytkownicy w zamian za oglądanie reklam otrzymują otinki – punkty, które następnie można wymienić na darmowe kupony doładowujące telefony na kartę w największych sieciach komórkowych w Polsce (Tak-Tak, Simplus, Heyah, Orange, Sami Swoi, Cyfrowy Polsat i Play).
Otinki mogą być również wymieniane na bezpłatne rozmowy z całym światem z telefonu domowego, budki telefonicznej czy przez internet.

W Otineo użytkownicy mogą dodatkowo otrzymać od reklamodawcy m.in. kody promocyjne, który następnie będą mogli wykorzystać np. jako kupony rabatowe w sklepie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.