Facebook Google+ Twitter

Darmowe wi-fi w 70 warszawskich autobusach. Do końca roku w 230 kolejnych

W 70 warszawskich autobusach pojawiły się darmowe hotspoty, z których mogą korzystać wszyscy użytkownicy laptopów, tabletów i telefonów komórkowych.

 / Fot. Fot. Lukas Plewnia/(CC BY-SA 2.0)Na początek z darmowego internetu będzie można korzystać w autobusach MAN Lion City (numery taborowe zaczynające się na 34) z zajezdni Stalowa, a w przyszłym roku sieć obejmie już całą flotę spółki.

Jak podkreśliła Hanna Gronkiewicz-Waltz "W nowoczesnym taborze powinny być dostępne nowe technologie. Komfort i wygoda naszych pasażerów to nasz absolutny priorytet, dlatego uruchamiamy darmowe punkty dostępu do internetu. I chcemy by do końca przyszłego roku bezprzewodowy internet był już we wszystkich autobusach naszego największego przewoźnika, a w ciągu dwóch lat we wszystkich tramwajach, metrze, pociągach Szybkiej Kolei Miejskiej i autobusach pozostałych przewoźników" - czytamy na naszemiasto.pl.

Korzystanie z sieci będzie możliwe po zaakceptowaniu regulaminu. Nie trzeba się też martwić o dodatkowe koszty - system będzie utrzymywany dzięki wpływom z emitowanych reklam.

Zobacz także: Politechnika Warszawska najpopularniejszą uczelnią w Polsce. Tuż za nią Politechnika w Gdańsku

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.