Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3029 miejsce

Darmowy przegląd auta w Suwałkach 5 kwietnia na ProfiAuto PitStop

  • MProf MP
  • Data dodania: 2017-04-03 14:02

Na kierowców, którzy przyjadą w środę 5 kwietnia, w godzinach 10-16 na parking przy markecie Kaufland (ul. Wierusza Kowalskiego 2), czekać będą specjaliści z ProfiAuto oraz Auto Moto Centrum

 / Fot. ProfiAuto / Fot. ProfiAutoNa wiosnę warto wykonać kontrolny przegląd samochodu. Teraz można to zrobić bezpłatnie podczas ProfiAuto PitStop. Na kierowców, którzy przyjadą w środę 5 kwietnia, w godzinach 10-16 na parking przy markecie Kaufland (ul. Wierusza Kowalskiego 2), czekać będą specjaliści z ProfiAuto oraz Auto Moto Centrum. Poddadzą oni badaniu technicznemu elementy wpływające na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Przegląd samochodu należy wykonać po każdym sezonie zimowym. Okres ten jest obciążeniem nie tylko dla układów hamulcowego i napędowego. Trudne warunki atmosferyczne sprawiają, że wiele problemów pojawia się również w przypadku podwozia i nadwozia. One także zasługują na naszą uwagę. Dlatego podczas ProfiAuto PitStop diagności rozpoczną przegląd od sprawdzenia stanu ogumienia, prawidłowego ustawienia świateł oraz działania wszystkich żarówek i stanu kloszy. Kolejny etap to przegląd szyb. W miarę możliwości, samochody będą również podłączane pod urządzenie diagnostyczne.

– Ogromne zainteresowanie ProfiAuto PitStop przekonuje nas o konieczności przypominania kierowcom o regularnych badaniach technicznych swoich pojazdów. Naszą akcją chcemy zwrócić uwagę na to, jak sprawność podstawowych elementów wpływa na bezpieczeństwo. Większość usterek może długo nie dawać o sobie znać, dlatego warto dokonywać powierzchownych kontroli nawet pomiędzy przeglądami, zwłaszcza w przypadku starszych samochodów – wyjaśnia Łukasz Ryś, ekspert ProfiAuto oraz prowadzący program „Projekt Warsztat” w TVN Turbo.

Ale to nie wszystko, bo ProfiAuto PitStop to okazja do uzyskania wielu praktycznych porad oraz spędzenia czasu w motoryzacyjnej atmosferze, którą tym razem dodatkowo podgrzeją moto konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
Organizatorami akcji są: marka ProfiAuto, firmy ATE, VARTA i OSRAM oraz Auto Moto Centrum.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.