Facebook Google+ Twitter

Darmowy seks dla kopenhaskich delegatów

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-12-07 12:50

Prostytutki z Kopenhagi, w ramach buntu wobec umoralniającej kampanii, proponują darmową seksualną usługę każdemu delegatowi szczytu klimatycznego.

Dwa tygodnie przed szczytem klimatycznym, burmistrz Kopenhagi - Ritt Bjerregaard, zwróciła się z prośbą do 160 hoteli o nieułatwianie kontaktów obywateli z paniami lekkich obyczajów oraz rozdawanie ulotek z hasłem "Bądź rozważny - nie kupuj seksu".

W odwecie prostytutki z Kopenhagi zaoferowały wszystkim uczestnikom konferencji darmowy seks. Warunkiem skorzystania z ich propozycji jest okazanie karty uczestnictwa w konferencji lub kartki od pani burmistrz.

Szczyt klimatyczny w Kopenhadze rozpoczyna się dziś i potrwa do 18 grudnia. Jego celem jest podpisanie nowego traktatu klimatycznego.

tvn.24.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Gorące powitanie delegatów. Czy ktoś obliczył ile ciepła wydziela się przy seksie? A co z uczestniczkami konferencji? Czy jacyś chłopcy są planowani?

Komentarz został ukrytyrozwiń

może zdaniem organizatorów "ekologów-impotentów" seks jest nieekologiczny?

na marginesie, ciekawe co by sie stało gdyby przy okazji jakiegoś szczytu we Francji Sarkozy nawoływał do nie upijania się francuskim winem. zjedliby go żywcem Francuzi. Tak samo powinny postąpic z rzekomymi autorytetami duńskie prostytutki. Nie powinni włodarze bezczelnie nikomu wchodzic w interesy. a zawód to przecież z nielichą historią i tradycją:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

fuj :/

Komentarz został ukrytyrozwiń

NO i dobrze, że dziewczyny nie dają się biurokratycznym nakazom.. w końcu mamy i wolność, i kapitalizm (przynajmniej w Danii:)..
no i może, z takim 'powerem', delegaci dla odmiany zrobią coś konkretnego w sprawie zmian klimatu... miast pasożytować. :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

To się dziewczyny napracują. :]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.