Facebook Google+ Twitter

Darth Vader, Galerianki i Forrest Gump zacumowali w Łodzi

Na Facebooku wrzało, ale Łódź już podBEATa! Wyłoniono zwycięzców BEATwy o bilety na VChamps, imprezę z udziałem światowych sław DJ-ingu - m.in. Qberta, Craze’a i Krusta.

 / Fot. Kadr z filmu"Nie czekaj, Forrest! Biegnij na VChamps!" - między innymi w taki sposób internauci zachęcali do wzięcia udziału w największej w Polsce DJ-skiej imprezie. Zadanie w konkursie "Łódź podBEATA" było proste - wybrać kadr z filmu, pomysłowo przerobić, zamieścić na fan page'u wydarzenia i dostać jak najwięcej "polubień". Od 18 marca toczyła się walka pomiędzy autorami wizualnych miksów z udziałem m. in. Leona Zawodowca, Adasia Miauczyńskiego, Ojca Chrzestnego, Jacka Sparrowa, a nawet rodziny Flinstone’ów. Jednak zwycięzców mogło być tylko trzech. Z tarczą wrócili Paweł Frasuneque, Maciej Kaps i Re Ve, twórcy zdjęć z bohaterami "Gwiezdnych Wojen", "Galerianek" i "Forresta Gumpa".

Piąta edycja konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku trwa! Dołącz, wygraj 10 tysięcyVChamps - Mistrzostwa Polski DJ odbędą się 2 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie Obok rodzimych wykonawców, wystąpią międzynarodowej sławy mistrzowie skreczowania: Qbert, Craze (USA), Kid Koala (Kanada), Sinden, Krust (Wielka Brytania) i Feadz (Francja). To prawdziwa gratka dla fascynatów technik DJ-skich i imprezowych bywalców - takiego panteonu gwiazd na jednej scenie muzycznej jeszcze w Polsce nie było.

Imprezę organizuje łódzka Atlas Arena wraz z producentem sprzętu DJ, firmą Vestax oraz Red Bull Music Academy. Wspiera ich agencja FuFuu i studenci specjalizacji „PR, reklama i promocja firmy” Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Łódzkim.

Konkurs: Facebook

Profil VChamps na Facebooku: Facebook.com

Oficjalna strona imprezy: vchamps.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.