Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10972 miejsce

Darwin nagradza najgłupszą śmierć

S. Briddel miał 26 lat, gdy zginął w lutym 1997 roku, w Selbywille. Wygrał zakład z przyjaciółmi, którzy twierdzili, że nie jest w stanie włożyć do ust lufy rewolweru, zakręcić magazynkiem, załadowanym czterema kulami i pociągnąć za spust..

 / Fot. http://www.darwinawards.comCzarny humor? Nie, to tylko rzeczywistość. Głupia, śmieszna i tragiczna. Kandydat do Nagrody Darwina musi być nieostrożny i niezdolny do przetrwania. Ponadto powinien wykazać się zdumiewającym brakiem zdrowego rozsądku. Jeżeli spełni powyższe kryteria, zdobędzie wyróżnienie. Jednak nie on będzie się nim cieszył. A to dlatego że kandydat do Nagrody Darwina, aby zwyciężyć, musi - przede wszystkim - usunąć swoje geny z puli genów ludzkości, doprowadzając do własnej śmierci.

W internecie możemy znaleźć szereg autentycznych historii, opisujących przypadki niekonwencjonalnych śmierci zdobywców Nagrody Darwina. I nie sądzę, aby publikacje te miały być przestrogą dla innych. Tym bardziej - wyrazem szacunku dla świętej pamięci nieroztropnych. Tych, którzy odeszli dzięki własnej lekkomyślności, nazywa się bezmyślnymi głupkami.

A co z laureatami zaszczytnych tytułów 'największych idiotów roku'? Nieszczęśnicy, pewnie przewracają się w grobach...

Nagrody Darwina
Nagrody Darwina (polska wersja)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 24.04.2008 00:03

Przednie, nie do wiary!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.