Facebook Google+ Twitter

DAS MOON na jesiennej trasie koncertowej

Warszawskie trio electro-pop DAS MOON zaprasza na wrześniowe i październikowe koncerty.

 / Fot. Krzysztof MariańskiDAS MOON zaprezentuje się w następujących miejscach:

11.09. Płock, Zachęta - cykl koncertów Leszek Live
18.09. Nowy Tomyśl, Sekfana
25.09. Warszawa, Fugazi Music Club - Requiem Festival
16.10. Toruń, Dwa Światy
17.10. Międzyrzecz, Kwinto
22.10. Łódź, Wytwórnia - Soundedit Festival
23.10. Poznań, Atmosfera - Gothic Night


Więcej informacji o tych koncertach na www.dasmoon.pl

DAS MOON to muzyczna podróż w czasie - w przeszłość i... w przyszłość. Charyzmatyczne trio inspiruje się takimi ikonami sceny, jak Einstürzende Neubauten, Laibach, Kraftwerk czy Depeche Mode, ale tworzy swój własny, niepowtarzalny styl. Znaki rozpoznawcze? Duża dawka elektroniki z domieszką nowofalowego brzmienia gitar i surowych instrumentów perkusyjnych, a także hipnotyzujący głos wokalistki Daisy K.

DAS MOON w obecnym kształcie istnieje od czterech lat. Zespół tworzą trzy różne, silne osobowości, które doskonale się dopełniają. Daisy K. jest wokalistką i poetką, DJ Hiro Szyma - didżejem, perkusistą i absolwentem warszawskiej ASP, a Musiol - producentem muzyki elektronicznej i multimediów oraz prawnikiem.

Pierwsza płyta DAS MOON „Electrocution”, ukazała się w 2011 roku nakładem Agencji Fonograficznej Polskiego Radia. Album zmasterowali Emily Lazar i Joe LaPorta w nowojorskim studiu The Lodge, znanym ze współpracy m. in. z Depeche Mode, The Prodigy, czy Björk.

W 2012 roku DAS MOON został laureatem konkursu Zrób Głośniej!, organizowanego przez portal T-Mobile Music i wystąpił, jako jedyny polski zespół, na festiwalu Electronic Beats w Gdańsku.

Drugie wydawnictwo w dyskografii Das Moon zatytułowane „Weekend In Paradise” to „concept album”, składający się z 12 utworów. W warstwie tekstowej przekazuje emocje „na wyrywki” i eksploruje ciemniejsze strony życia, zgodnie z artystycznymi poszukiwaniami zespołu.

Obecnie grupa pracuje nad nowym albumem, który ukaże się w 2016 roku. Jesienią tego roku do sklepów ma trafić winylowa wersja albumu "Weekend In Paradise".Wybrane dla Ciebie:


Tagi: dasmoon


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.