Facebook Google+ Twitter

Dash i Genesis Klassik wystąpią podczas Open Hair Festival

III Open Hair Festival to nie tylko wielkie święto fryzjerów i projektantów mody, ale również świetna zabawa pod gołym niebem. W tym roku o oprawę muzyczną zadbają zespoły Dash oraz Genesis Klassik.

Open Hair Festival to największa tego typu impreza miejska w Polsce. Przez trzy dni będzie można podziwiać mistrzów fryzjerstwa, gwiazdy telewizji oraz posłuchać dobrej muzyki.

24 lipca w niedzielę, ostatniego dnia festiwalu odbędą się dwa koncerty. Pierwszy z nich rozpocznie się już o godzinie 18.30. Na scenie głównej wystąpi zespół DASH.
Muzyka Dash to połączenie indie popu z alternatywą. Muzycy chcą aby każdy kto jest obecny na ich koncertach nie tylko mógł posłuchać świetnej muzyki ale również miał coś fajnego dla oka dlatego też ich koncerty są bardzo często połączone z wizualizacją.

DASH
Strona DASH

Genesis Klassik / Fot. Open Hair FestivalO godzinie 21.30 rozpocznie się koncert Genesis Klassik - Ray Wilson & Band.
Ray zastąpił Phila Collinsa w 1997 roku i od tego momentu jest głównym wokalistą zespołu. Połączenie piosenek Genesis z orkiestrą klasyczną daje niesamowite brzmienie, a co za tym idzie wspaniałe doznania muzyczne.

Ray Wilson & Band koncertuje po całej Europie. Byli miedzy innymi w Berlinie, Wiedniu, Moskwie. Na ich koncerty przychodzą rzesze fanów nie tylko obecnego składu Genesis ale również starzy fani, którzy zespół nadal utożsamiają z Philem Collinsem.

Ray Wilson
Genesis Klasik
Open Hair Festival

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.