Facebook Google+ Twitter

Datapolis Workbox z certyfikatem Windows Server 2012

Program Datapolis Workbox, służący do modelowania i automatyzacji procesów i obiegu dokumentów w środowisku SharePoint, ukończył procedury testowe i uzyskał tytuł Certified for Windows Server 2012.

 / Fot. MicrosoftProces certyfikacji obejmował kryteria instalacji, stabilności, bezpieczeństwa i niezawodności funkcjonowania Datapolis Workbox w środowisku Windows Server 2012. Testy zostały przeprowadzone przy użyciu narzędzia Microsoft Platform Ready Test Tool. Certyfikacja wykazała również, że Datapolis Workbox jest kompatybilny z programami antywirusowymi i anty-malware’owymi oraz innymi zabezpieczeniami rekomendowanymi przez Microsoft. Datapolis Workbox to jedyny program umożliwiający automatyzację procesów w środowisku Microsoft SharePoint wyróżniony certyfikatem Windows Server 2012.

Datapolis Workbox został dodany do katalogu Windows Server Catalog, zawierającego produkty posiadające gwarancję niezawodnej pracy w tym systemie operacyjnym.

Cieszymy się z faktu, że proces certyfikacji Datapolis Workbox dla systemu Windows Server 2012 zakończył się sukcesem. Klienci korzystający z tego rozwiązania w Polsce i za granicą mogą mieć pewność, że Datapolis Workbox spełnia kryteria z zakresu kompatybilności i najlepszych praktyk dla najnowszego wydania serwerowego systemu operacyjnego firmy Microsoft. Warto podkreślić, że nasz produkt jest jedyną niezależną aplikacją do tworzenia przepływów w środowisku Microsoft SharePoint posiadającą certyfikat dla Windows Server 2012. Zainteresowanych wykorzystaniem potencjału Datapolis Workbox w swojej organizacji zachęcamy do uruchomienia bezpłatnej wersji testowej dostępnej na stronie datapolis.com – powiedział Paweł Bujak, CEO, Datapolis.

Datapolis Workbox, oferowany w Polsce przez grupę Passus, jest przyjaznym narzędziem graficznym do modelowania i zarządzania przepływami pracy i dokumentów w środowisku SharePoint. Jego architektura, łącząca biznesową i techniczną warstwę projektu, sprawdza się m.in. jako narzędzie do projektowania obiegu dokumentów, wdrażania procesu zamówień, rozliczenia projektów lub czasu pracy, czy projektowania systemu help-desk.

Wśród klientów korzystających z rozwiązań Datapolis na świecie znajdują się m.in. ThyssenKrupp Steel USA, Advantage Bank, Tyco International, TIM Mobile, Burger King, Dana Corp, Darpa, GridPoint, Los Angeles World Airports, Microsoft, North American Interconnect i SRA International. W Polsce do grona użytkowników Datapolis Workbox należą m.in.: Agencja Rezerw Materiałowych, Cereal Partners Poland Toruń Pacific, Echo Investment, Muzeum Żydów Polskich, Nordea Bank, Straż Miejska Miasta Stołecznego Warszawy, Wojskowy Instytut Medyczny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.