Facebook Google+ Twitter

Dave Matthews Band wystąpi w Polsce! Zespół zagra 28 października w hali Ergo Arena

To będzie bez wątpienia jedno z muzycznych wydarzeń tego roku. Amerykańska grupa Dave Matthews Band przyjedzie do Polski, aby 28 października wystąpić przed polską publicznością w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali ERGO ARENA.

 / Fot. Matthew Straubmuller CC BY 2.0Dave Matthews Band na muzycznej scenie funkcjonuje od 1991 roku. Muzyka amerykańskiej formacji to perfecyjne połączenie jazzu, folku, funku oraz popu. Swoje płyty zespół sprzedaje w milionach egzemplarzy i jest jedynym obok U2 zespołem, którego cztery kolejne albumy dotarły do pierwszego miejsca list przebojów.

Jak zauważa Roman Rogowiecki, dziennikarz muzyczny: "Ich jedyny minus polega na tym, że nie starają się za bardzo o względy Europejczyków. Są tak wielką gwiazdą w USA, że nie chce im się, albo nie widzą sensu podróżowania w inne miejsca. W Stanach Zjednoczonych bez problemu zapełniają przecież stadiony. Tym bardziej trzeba więc docenić fakt, że w końcu do nas przyjeżdżają" - czytamy na prestigemjm.com.

Zobacz także: Kensington i Hey wystąpią na Life Festival Oświęcim 2015

Zespół na swoim koncie ma 40 milionów sprzedanych egzemplarzy płyt na całym świecie. Aż 12 razy byli nominowani do nagrody Grammy, otrzymali 3 nominacje do American Music Awards i 6 do MTV Music Video Awards.

Bilety w sprzedaży od 13 lutego, od godziny 10:00. Przedsprzedaż wejściówek dla członków fanclubu ruszy już 10 lutego o godzinie 10:00. Wejściówki będzie można nabywać w kasie ERGO ARENY, w salonach EMPIK na terenie całego kraju, za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, Eventim, Ticketpro.


Organizatorem wydarzenia są agencja Prestige MJM oraz operator hali ERGO ARENA.

źródło: www.prestigemjm.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.