Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2854 miejsce

David Hasselhoff pokazał zwiastun "Knight Rider Heroes". "Nieustraszony" powróci? (wideo)

David Hasselhoff zamieścił na swoim facebookowym profilu klip wideo reklamujący projekt "Knight Rider Heroes". Czyżby słynny serial "Nieustraszony" doczekał się nowej odsłony?

 / Fot. zrzut ekranu/YouTubeZwiastun "Knight Rider Heroes" trwa nieco ponad minutę i nie zdradza wielu szczegółów. Na filmie zobaczymy samego Hasslehoffa i kultowy samochód z serialu.

Na początku filmu pojawia się informacja, że w 1982 r. fundacja F.L.A.G., która walczyła z przestępcami stojącymi ponad prawem przestała istnieć. Dowiadujemy się też, że teorie spiskowe mówią, iż jej członkowie przeszli do podziemia.

Nie wiadomo zatem, co reklamuje trailer. Kolejne informacje mają się pojawić wkrótce.

Serial "Nieustraszony" ("Knight Rider") miał kilka odsłon. Najbardziej popularna była seria emitowana w latach 1982-1986. Głównym bohaterem był walczący ze złem Michael Knight. Grał go David Hasselhoff. Knight (z angielska "rycerz") korzystał z samochodu przyszłości. Ten pontiac, nazywany pieszczotliwie KITT (od skrótu Knight Industries Two Thousand), korzystał ze sztucznej inteligencji i był głównym atutem w ręku bohater.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.