Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21641 miejsce

David James został Dyrektorem ds. rozwoju biznesu

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-02-24 16:18

David James objął stanowisko Dyrektora ds. rozwoju międzynarodowego biznesu w Mazars w Polsce. Ma uprawnienia biegłego rewidenta w Polsce i w Wielkiej Brytanii oraz ponad 20-letnie doświadczenie w audycie.

W Mazars David będzie odpowiedzialny za rozwój współpracy z międzynarodowymi klientami.

David James jest absolwentem Uniwersytetu w Cambridge. W 1991 roku uzyskał tytuł biegłego rewidenta w ICAEW (Instytut Biegłych Rewidentów w Anglii i Walii), a od 1994 roku posiada uprawnienia biegłego rewidenta w Polsce. Podczas 28 lat pracy w zawodzie David świadczył usługi w zakresie audytu i kontroli wewnętrznej, zajmował stanowiska w zarządach wielu firm oraz doradzał blisko pięćdziesięciu spółkom przy zakładaniu działalności w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Był partnerem odpowiedzialnym za badanie sprawozdań finansowych ponad 100 spółek i grup przedsiębiorstw z wielu sektorów gospodarczych, zarówno spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, funduszy private equity, jak i firm rodzinnych. Przeprowadził ponad 80 analiz due diligence, zajmował się finansowymi audytami śledczymi i świadczył usługi doradcze w zakresie audytu wewnętrznego dla wielu klientów.

„Bogate doświadczenie Davida w zawodzie, sukcesy w pracy dla klientów z wielu branż w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej sprawiły, że jest on idealną osobą, aby rozwijać naszą działalność poprzez budowanie relacji z międzynarodowymi firmami i odpowiadać na rosnące zainteresowanie przedsiębiorstw polskich, jak również tych, które planują rozwój w regionie. Cieszymy się, że David zgodził się podjąć tego zadania”. – powiedział Michel Kiviatkowski, Partner Zarządzający Mazars w Polsce.

„Bardzo się cieszę z objęcia roli dyrektora odpowiedzialnego za rozwój biznesu oraz nowych zadań związanych z umacnianiem i dalszym rozwijaniem relacji z klientami firmy. Będziemy dalej wspierać spółki ze wszystkich branż, oferując im szeroką gamę usług doradczych dostosowanych do ich potrzeb.Chcę wspierać naszych klientów w ich działalności, zapewniając im odpowiednie połączenie wiedzy merytorycznej i skutecznego doradztwa” – oświadczył David James.


David przez cztery lata był mentorem około 100 zespołów młodych przedsiębiorców biorących udział w Cambridge Python Project. W ramach tego projektu, zorganizowanego pod egidą Ambasady Wielkiej Brytanii i Uniwersytetu w Cambridge, David szkolił studentów z całej Polski w zakresie tworzenia nowoczesnych planów biznesowych i budżetowania.

David James jest twórcą autorskiej metody nauki języków obcych – Goldlist Method.

Pracował w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Czechach, na Słowacji i w Rosji. Biegle włada ośmioma językami, posługuje się dwunastoma innymi.
(Renata Stefanowska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.