Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13666 miejsce

Dawid Podsiadło wydaje reedycję "Annoyance & Disappointment"

Po sukcesie ostatniego albumu, artysta zdecydował się na wydanie jego dwupłytowej reedycji - "Annoyance & Disappointment 2.0". Płytę promuje utwór "Tapety", który miał już swoją premierę w radiowej Trójce.

 / Fot. okładka Wydana w listopadzie ubiegłego roku płyta artysty - "Annoyance & Disappointment" pokryła się podwójną platyną, zaś singiel ją promujący "W dobrą stronę" ma już ponad 20 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Akademia ZPAV przyznała artyście aż trzy nominację za krążek.

Na wspomnianej reedycji albumu znajdziemy nie tylko 3 premierowe utwory, ale i również 6 remiksów i zupełnie nową wersję utworu "Nieznajomy". Wśród premierowych kompozycji znajduję się również duet z Julią Pietruchą. Oprócz singla "Tapety" do którego wkrótce będziemy zobaczyć teledysk, płytę ma promować również jesienna trasa koncertowa "Andante Cantabile", która rusza już 19 października.

Podczas trasy z Podsiadło gościnnie wystąpią: Artur Rojek, Julia Marcell, Katarzyna Nosowska, Kortez, Natalia Nykiel, Mela Koteluk, Miuosh, Organek, Pezet, Piotr Ziola, Ten Typ Mess, Tomek Makowiecki, Y(Bokka) oraz wspomniana już Julia Pietrucha. Tournee ma obejmować aż 19 koncertów w całej Polsce.

Dwupłytowe wydawnictwo "Annoyance & Disappointment 2.0" trafi do sprzedaży już 21 października.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.