Facebook Google+ Twitter

Dbamy o środowisko i Mamy efekty

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-10-15 16:49

E.Leclerc w Rzeszowie daje przykład jak dbać o środowisko naturalne

Trwa druga edycja akcji Dbamy i Mamy prowadzonej przez sieć marketów E.Leclerc, której celem jest promowanie idei ekologii, segregacji odpadów, oraz oszczędzania energii. E.Leclerc w Rzeszowie we wrześniu i październiku br. aktywnie angażuje się w realizację programu.

Dbamy i mamy to ogólnopolska akcja organizowana przez sieć E.Leclerc. Skierowana jest do każdego, komu leży na sercu los środowiska naturalnego. Jej adresatami są zarówno osoby prywatne, stowarzyszenia, firmy jak i szkoły. Program ma na celu uświadamiać wszystkie grupy wiekowe, w tym szczególnie najmłodszych, jak najlepiej dbać o przyrodę. Sortowanie odpadów, gaszenie światła, oszczędzanie wody to rutynowe czynności, które możemy wykonywać w życiu codziennym. E.Leclerc zachęca do dbania o przyrodę, nie tylko przy okazji akcji, ale codziennie przy okazji wykonywania rutynowych obowiązków
w domu, szkole czy pracy.

Program Dbamy i Mamy trafił m.in. do Rzeszowa gdzie na terenie na terenie E.Leclerc są przez cały wrzesień i październik dystrybuowane materiały informacyjne dotyczące najlepszych metod ochrony środowiska naturalnego. Można w nich znaleźć szczegółowe informacje dotyczące segregacji odpadów, recyclingu, oszczędzania energii i wody. Dodatkowo w ramach akcji dniach 3-12 października 2014 roku w markecie zorganizowany został Kiermasz Kwiatowy, podczas którego można było nabyć różne rodzaje roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach. Dbanie o to by krajobraz stał się bardziej zielony jest jedną z myśli przewodnich akcji.

E.Leclerc zachęca wszystkich swoich klientów do dbania o środowisko, nie tylko w ramach akcji ale w życiu codziennym. Myślenie proekologiczne jest jednym z filarów działalności firmy. My wszyscy mamy wpływ na świat, który nas otacza, co swoim klientom uświadomić chce E.Leclerc.
(Bartosz Świętek)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.