Facebook Google+ Twitter

"Deadgirl" oficjalnie na DVD w Wielkiej Brytanii

"Deadgirl" - niezależny horror wyreżyserowany przez Marcela Sarmiento i Gadiego Harel'a został wydany na DVD w Wielkiej Brytanii 9 czerwca.

 / Fot. Plakat"Deadgirl" to niezależny film opowiadający historię dwóch nastolatków - JT i Ricky'ego, którzy w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym znajdują uwięzioną kobietę. Jak się później okazuje, jest ona w stanie podobnym do letargu i co więcej, nie można jej zabić. Chłopcy zaczynają traktować kobietę przedmiotowo i wykorzystywać ją seksualnie. W końcu Ricky buntuje się przeciwko najlepszemu przyjacielowi co prowadzi do tragicznego finału...

Film zebrał bardzo przychylne recenzje na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. Widzowie bardzo chwalili duet głównych bohaterów. Z drugiej strony zwrócono także uwagę na bardzo specyficzny sposób ujęcia tzw. "coming of age story" - gatunku literackiego oraz filmowego, który opowiada o wkraczaniu młodego bohatera w dorosłe życie i związaną z tym utratą niewinności.

Film został wydany na DVD w Wielkiej Brytanii 9 czerwca. Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych muszą jeszcze poczekać ok. miesiąca na premierę kinową. Niestety nie wiadomo czy film pojawi się w Polsce.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.