Facebook Google+ Twitter

Debata "Miliony odmienionych. 25 lat wpływu Erasmusa na Europę" już wkrótce w SGH

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2012-11-14 21:32

27 listopada 2012 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie przy Al. Niepodległości 162 odbędzie się debata studentów pt. "Miliony odmienionych. 25 lat wpływu Erasmusa na Europę".

 / Fot. plakatDo uczestnictwa w debacie "Miliony odmienionych. 25 lat wpływu Erasmusa na Europę" zaproszeni zostali studenci związani z programem Erasmus: zamierzający wyjechać na Erasmusa, członkowie stowarzyszenia Erasmus Student Network, przedstawiciele organizacji studenckich i kół naukowych oraz byli stypendyści i praktykanci.

Osoby zainteresowane, które przybędą do SGH będą mogły podyskutować o wpływie programów wymiany akademickiej na jakość kształcenia i ofertę dydaktyczną polskich szkół wyższych, uznawalności osiągnięć i punktów ECTS zdobywanych przez studentów za granicą, sposobie recepcji zagranicznych studentów w Polsce czy sytuacji absolwentów uczelni na rynku pracy.

Prelegentami będą: Prof. dr hab. Krystyna Szafraniec (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu), Emanuel Alfranseder (Przewodniczący European Student Network Int.), Jolanta Urbanik (Uniwersytet Warszawski), inż. Monika Domańska (Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie), dr inż. Dorota Piotrowska (Politechnika Łódzka), Ewa Krzaklewska (Uniwersytet Jagielloński).

Rejestrować się można klikając w ten link.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.