Facebook Google+ Twitter

Debata o przyszłości Śląska na Kongresie MŚP w Katowicach

Drugi dzień Kongresu MŚP w Katowicach zakończył się żywą debatą o przyszłości Śląska.

Wieczór z muzyką na żywo i pokazy tańca z zespołem Jose Torresa - Viva Latino / Fot. Organizator KongresuDrugi dzień Kongresu MŚP w Katowicach zakończył się żywą debatą o przyszłości Śląska, w której udział wzięli: Jacek Brożek, Prezes Klubu Gaja, Wojciech Kuśpik, Prezes Zarządu Grupy PTWP S. A., Jarosław Makowski, Radny Sejmiku Śląskiego, Artur Tomasik, Prezes Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego S.A., Piotr Wojaczek, Prezes Zarządu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Tomasz Zjawiony, Wiceprezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Wszyscy jednogłośnie przyznali, iż Śląsk zmienił się na przestrzeni kilku ostatnich lat i zmierza w dobrym kierunku. Trzeba jednak prowadzić dialog i współpracować aby osiągnąć wspólne cele.

Wydarzeniem towarzyszącym była VII już edycja Forum Budownictwa, Inwestycji, Nieruchomości, na którym przedstawiono wnioski i rekomendacje z poprzednich konferencji, służące wypracowaniu nowych rozwiązań dla branży budowlanej. W trakcie spotkania Prezes RIG w Katowicach – Tadeusz Donocik został uhonorowany przez Organizatorów Forum Medalem „Osobowość Budownictwa Śląskiego” za wybitne osiągnięcia w tej dziedzinie.

Na zakończenie dnia, uczestnicy mieli okazję posłuchać gorących rytmów latino oraz nauczyć się podstawowych kroków salsy pod okiem Jose Torresa – kubańskiego muzyka i tancerza.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.