Facebook Google+ Twitter

Debata w TVN24. PJN i SLD: "Grabarczyk wprowadził chaos"

W piątek o godz. 19.25 rozpoczęła się w TVN24 kolejna przedwyborcza debata telewizyjna. Tym razem tematem jest infrastruktura i rozwój regionalny. W debacie biorą udział przedstawiciele PO, SLD, PSL i PJN. Nie ma przedstawiciela PiS.

- Co udało się zrobić ministrowi Grabarczykowi przez 4 lata? - zapytał Grzegorz Kajdanowicz.

Elżbieta Jakubiak z PJN stwierdziła, że jedynym osiągnięciem Cezarego Grabarczyka jest wprowadzenie chaosu na kolei. Podobnie uważa Bogusław Liberadzki, który na dzisiejszej debacie reprezentuje Sojusz Lewicy Demokratycznej. "Ten rząd otrzymał potężną kwotę pieniędzy z UE. Wystarczyło je tylko mądrze wydać" - opowiadał.

Z przedstawicielami PJN i SLD nie zgodziła się Elżbieta Bieńkowska z Platformy Obywatelskiej. "Większość inwestycji będzie gotowa na Euro 2012. Dziwię się, że jest mowa o tym, że nie mamy planu, bo właśnie zaczynaliśmy od planu" - mówiła. Janusz Piechociński z Polskiego Stronnictwa Ludowego skupił się na inwestycjach - stwierdził, że plany rozbudowy infrastruktury były dobre, zabrakło środków, aby je zrealizować.

Debata potrwa 75 minut i będzie się składała z pięciu rund.

Jest to trzecia z cyklu debat przedwyborczych w TVN24; poprzednia dotyczyła polityki zagranicznej. Udział w debacie biorą: minister rozwoju regionalnego Elżbieta Bieńkowska (PO), Elżbieta Jakubiak (PJN), Bogusław Liberadzki (SLD), Janusz Piechociński (PSL). Dyskusję prowadzi Grzegorz Kajdanowicz.

Do tej pory w TVN24 odbyły się dwie przedwyborcze debaty. Pierwsza dotyczyła służby zdrowia i polityki społecznej, druga - polityki zagranicznej. W każdym ze spotkań uczestniczyli przedstawiciele PO, SLD, PSL oraz PJN i w obydwu nie wzięli udziału reprezentanci PiS.

Katarzyna Olczak/PAP




Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Mirek K
  • Mirek K
  • 16.09.2011 23:23

Trudno mieć zaufanie do PJN ze zrozumiałych powodów.
Kaczyński dał im stanowiska ,a te judasze odpłacili mu nożem w plecy!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bronek Bul
  • Bronek Bul
  • 16.09.2011 23:07

Krótko: aż miło się słucha ludzi spokojnych wyważonych , rozsądnych z PJN. Nie jestem członkiem tej partii ale we wszystkich dotychczasowych debatach uczestnicy PJN budzą we mnie podziw w kulturze bycia i merytorycznej wypowiedzi. Budzą przede wszystkim zaufanie. Nie mogę tego powiedzieć o Palikocie, PiS, PO, SLD.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 16.09.2011 20:23

Bo partia PiS nie ma w tym temacie specjalisty .Ma się skompromitować to niech lepiej nie przychodzi. Jakubiak to PiS -bis .Uczepiła się PKP i to przerabia na okrągło. Czy w tych debatach chodzi o własne rozwiązania czy jazda po przeciwnikach.?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.