Facebook Google+ Twitter

Debaty, czyli rozmowy

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-08-26 13:24
  • Creative Commons

Według premiera Donalda Tuska minister w jego rządzie, Jacek Rostowski, może wziąć udział w debacie, a Zyta Gilowska nie może.

Równość

To wszystko nazywa premier równością. Biorąc pod uwagę obecność Zyty Gilowskiej premier uważa, że przez Pis jest to wykorzystywanie stanowiska w Radzie Polityki Pieniężnej. Premier i minister na każdym kroku wykorzystuje w kampanii, że jest w rządzie natomiast Pis zarzuca brak równości. To wszystko nazywa Donald Tusk brakiem odwagi przez opozycje.

Debaty o debatach

Dyskutują o wszystkim czyli debaty o debatach. Czyli dyskusje o niczym. Platforma Obywatelska rządziła przez 4 lata, i trzeba to rozliczyć. Dla premiera powinno, być ważne, by z wyborcami się rozliczyć, i nie jest ważne gdzie i kiedy. Premier to powinien wiedzieć. Natomiast używane twierdzenie, że to PO jest w rządzie, i ustala warunki wobec PiS, jest wykorzystywaniem pozycji PO, po prostu Teatr Polityczny.


Jacenty Płaszczyca
(Jacenty Płaszczyca)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

puchacz
  • puchacz
  • 28.08.2011 12:35

gilowska jako dezerterka skończyła kariera jej miejsce w domu

Komentarz został ukrytyrozwiń
internauta
  • internauta
  • 26.08.2011 16:09

Człowieku piszesz i kłamiesz , co ma Tusk do Gilowskiej ? Tak jest w ustawie ,że członek RPP nie angażuje się w politykę bieżącą .Druga zasada to przyzwoitośc i etyka . Złamała zasady i tyle. Kaczyński łapał się ostatniej deski finansowego ratunku i naraził ją na krytykę

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.