Facebook Google+ Twitter

Debaty o debatach, czyli rozmowy o niczym

Według premiera Donalda Tuska minister w jego rządzie, Jacek Rostowski może wziąć udział w debacie, a Zyta Gilowska nie może.

Równość

To wszystko nazywa premier równością. Biorąc pod uwagę obecność Zyty Gilowskiej premier uważa, że przez PiS jest to wykorzystywanie stanowiska w Radzie Polityki Pieniężnej. Premier i minister na każdym kroku wykorzystuje w kampanii, że jest w rządzie natomiast Pis zarzuca się brak równości. To wszystko nazywa Donald Tusk brakiem odwagi opozycji.

Debaty o debatach

Dyskutują o wszystkim, czyli debaty o debatach. Czyli dyskusje o niczym. Platforma Obywatelska rządziła przez 4 lata, i trzeba to rozliczyć. Dla premiera powinno, być ważne, by z wyborcami się rozliczyć, i nie jest ważne gdzie i kiedy. Premier to powinien wiedzieć. Natomiast używane stwierdzenia, że to PO jest w rządzie, i ustala warunki wobec PiS, jest wykorzystywaniem pozycji PO, po prostu Teatr Polityczny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Czego nie udało się PiS innym razem----

....na razie PO jest u władzy, a PO udało się ----

-....największe zadłużenie w tysiącletniej historii Polski
-...najwięcej, bo 100 tys. swoich urzędników....zatrudnić
-...zawrzeć sojusz z Putinem pod Smoleńskiem
-..podlizać się Łukaszence
-...utopić Stocznie ...jak nikomu innemu.
-...uniewinnić aferzystów hazardowych
-...zwiększyć bezrobocie w Polsce
-...wysłać...m.....do siedziby PiS-u
-...skasować historię Polski
-...pozbawić funduszy szpitale i przychodnie
-...ze sławetnych 10 obietnic Tuska nic nie wyszło.....no i kto ma kogo rozliczyć z 4 lat rządzenia....wyborcy...dlaczego dajecie się tak traktować?

Komentarz został ukrytyrozwiń

@roman koźmiński
Pan uważa, że PO źle rządzi krajem. A niech mi Pan wymieni co dobrego zrobił dla Polski PIS.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sprawa jest prosta. Jakby prezesowi tak zależało na wyborcach jak to deklaruje, to przejęciu władzy zajął by się budową dróg i mieszkań, oraz ułatwianiem życia obywatelom, a nie tworzeniem "policji politycznej", ustawami dotyczącymi potencjalnej współpracy z SB, przejmowaniem elektoratu Samoobrony i LPR i tak dalej...

Nawet przy totalnej nagonce mediów gdyby w ciągu tych 2 lat wybudował mieszkania, stworzył jasne zasady ustawiania przetargów, kupił nowoczesne samoloty dla armii i rozpoczął budowę sieci nowoczesnych dróg i tak by wygrał wybory. Ale niestety pokazał gdzie ma obietnice.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A Pan swoje Panie Romanie. U siebie belki w oku nie widzę ale u innego wystarczy źdźbło aby podjąć krytykę. Czy nie wystarczy być obiektywnym w ocenach skoro o wszystklim co Pan teraz pisze wiedział Pan pod dawna? Wszyscy politycy w tym teatrze na szczytach władzy są cnotliwi i chcą nas uszczęśliwić właściwie za nic, bo czym wobec ich poświecenia jest nasz krzyżyk obok ich nazwiska na karcie wyborczej?
Przecież Pan wie, że oni tak naprawdę mają nas w ciężkim poważaniu.
Poza tym życzę Panu wygranej PiS i nadal dobrego samopoczucia z dokonanego wyboru

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman Kożmiński
  • Roman Kożmiński
  • 26.08.2011 22:11

Platforma też zatrudniła speca od mediów z USA, podobno wydano na niego pokażną sume pieniędzy - własnie pod kątem jesiennych wyborów.
Nie wiem na pewno, ale jeżeli co jakiś czas pojawiają się takie informacje w mediach to pewnie coś w tym jest.

Widzi Pan Czesławie - oprócz PR trzeba jeszcze coś robić.
Bo przyjdzie taki moment że wyborcy wytaczkują taki rząd.
Trzeba coś robić do cholery.
A co do spindoktorów to Platforma od dawna robiła krecią robote od środka by rozbić PIS i to im się nie udało ,a to może się zemscić na PO, bo jak Pan wie kij ma dwa końce!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda, że nie od razu tak Pan mówi Panie Romanie, albo przemyślawszy sprawę przemilczy ten temat.
Wczoraj w Radio Maryja słyszałem jakiegoś profesora cytującego obowiazującą wśród PR-owców zatrudnianych przy wyborach zasadę:
"Nawet z kija do szczotki możemy zrobić prezydenta, ale pod warunkiem, że nie będzie się odzywał i będzie się uśmiechał." Może się nam to nie podobać ale to jest fakt. Przed wyboramu prezydenckimi pan Kamiński był delegowany przez pewnego polityka do USA aby przyjrzeć się technikom PR-owskim. Skorzystał. Jego pracodawcy dobrze szło, ale nie doceniał znaczenia uśmiechu ocieplającego wizerunek i przegrał, i zemścił się

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Romanie, czy naprawdę tak Pan uważa, czy tylko wspiera kolegę?
Inne partie są wolne od socjotechniki i PR? A na czym karierę zrobili u Kaczyńskiego spin-doktorzy, którzy w końcu go opuścili i opowiedzieli światu jak to działało? A SLD to niewiniatka w tej dyscyplinie? A PSL, który będąc w opozycji kreuje się, że nie całkiem stracił cnotę i może być brany pod uwagę w nastepnych koalicjach?

Komentarz został ukrytyrozwiń
re
  • re
  • 26.08.2011 17:05

Dla PO i PiS-u ,takie "mijanie sie na korytarzu"to woda na młyn dla obu tych partii.Wyborcy wstrzymują oddech i czekają na kolejne rewelacje typu:kto kogo zaprosił,a kto nie przyszedł;albo-kto komu i co odpowiedział.
Co to ma być?To jest robienie z nas WAŁÓW.Ot co.
Dwa lata.Tyle przetrwa parlament po wyborach.Tak Platforma jak i PiS rozlecą sie w drobny mak.
Polscy posłowie swoim postępowaniem udowadniają ,że powoli tracą mandat zaufania,a tym samym zdolność reprezentowania obywateli RP.dowodem na to niech będzie obecny sposób uprawianie polityki ,która opiera się na zasadzie-"Wybierzcie nas bo chociaż nie jesteśmy dobrzy i na niczym się nie znamy to innego wyboru nie macie - oni są gorsi od nas"
I taka polityka dotyczy wszystkich partii.
W momencie,kiedy Polskę dopadnie-a dopadnie-gospodarcza recesja,a tym samym społeczny kryzys, "panowie"posłowie w akcie desperacji będą nerwowo szukać wyjścia z sytuacji,którą sami prokurują.Aby ratować-w swoim mniemaniu-demokrację,zaczną zakładać nowe partie,kluby,zmieniać nazwy i programy.Może zawczasu trzeba tym panom przypomnieć,że demokracja narodziła sie na ulicy.I lepiej bedzie dla wszystkich,bez wyjątku,abyśmy o tym pamiętali.

Komentarz został ukrytyrozwiń
internauta
  • internauta
  • 26.08.2011 17:05

Pana znajomi mówią za pana , też wyrzucają niewygodne komentarze

Komentarz został ukrytyrozwiń
internauta
  • internauta
  • 26.08.2011 17:01

co to za metoda wyrzucać krytkę, czy ktoś przekroczył regulamin ? Wstyd

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.