Facebook Google+ Twitter

Dębica: ogromny szczur zaatakował kobietę

  • Źródło: Gazeta Krakowska
  • Data dodania: 2009-10-07 12:04

Ogromny szczur wyskoczył wczoraj spod deski sedesowej w bloku przy ul. Tuwima w Dębicy. Przerażona właścicielka mieszkania ostatecznie zabiła gryzonia młotkiem do... mięsa, ale przy okazji rozbiła sobie muszlę klozetową w łazience.

Małgorzata Mandulak mieszka na parterze. Wczorajszą noc zapamięta na długo. - Obudził mnie głośny plusk w łazience. Wystraszyłam się, że rura pękła i woda mnie zaleje - opowiada. Była godzina 3.30.

Fot. ilustracyjna / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:London_Scruffy_Rat.jpgZaniepokojona podniosła deskę sedesową. Wówczas z wody wyskoczył szczur. - Instynktownie rzuciłam klapę. Jedynie dzięki temu gryzoń nie wbiegł mi do mieszkania, bo dopiero wówczas miałabym z nim kłopot - przyznaje pani Małgorzata.

Kobiecie udało się nie tylko zatrzymać intruza w łazience, ale również go uśmiercić. Niespodziewana wizyta gryzonia będzie ją kosztować jednak kilkaset złotych, gdyż w trakcie interwencji rozbiła muszlę klozetową i wczoraj musiała ją wymienić.

- W planach jest budowa kolejnych marketów i sklepów mięsnych w okolicy. Niech coś zrobią z tym, bo inaczej szczury nas zjedzą - mówi. Grzegorz Gleń z administracji spółdzielni mieszkaniowej uspokaja, że do tego typu incydentów dochodzi sporadycznie.

- Na bieżąco prowadzimy deratyzację, także w tym bloku - wyjaśnia. Dodaje, że w tym wypadku do mieszkania dębiczanki przedostał się najprawdopodobniej szczur wodny, który musiał wcześniej pokonać co najmniej kilkaset metrów rurami od studzienki kanalizacyjnej.

Paweł Chwał

Gazeta Krakowska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

djdjdj
  • djdjdj
  • 04.03.2012 22:28

Glupi babsztyl, widac ze ze wsi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

odważna kobieta ,że szczura zabiła...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mogła się z nim zaprzyjażnić, a nie mordować.
A co by było, gdyby na tej desce klozetowej siedziała:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale historia ;p

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.