Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4877 miejsce

Debiut 2016 wydał IMPULS. Prapremiera płyty w Warszawie

W klubie Docelowo odbyła się prezentacja pierwszego krążka zwycięzców Debiutów 2016. Jutro podczas finału Festiwalu Debiuty 2017 będzie miała miejsce premiera ogólnopolska płyty Muodych Kotów IMPULS.

 / Fot. Karol RegulskiJeszcze mUodzi, a już tacy dojrzali. Jeszcze pachną świeżością, a już mają spore doświadczenie. Było to widać podczas koncertu będącego prapremierą płyty ,,Impuls,, zespołu Muode Koty.


Największą siłą tekstów na płycie Impuls jest szczerość. Młodzi wykonawcy rapują o tym, co dla nich osobiście najważniejsze – czyli Jezus, wady, takie jak chciwość czy zazdrość. Wszystko to wypływa z ich historii. Ta autentyczność sprawia, że chce się poderwać z miejsca, aby „bitować” razem z nimi. Do tego mają świetny kontakt z publicznością- potrafią żartować, rozśmieszać – śmiejąc się z siebie nawzajem.


Na początku wydawało się, ze kameralna scena Docelowa jest za małą na pięciu młodych, zdolnych facetów. Tymczasem z taką gracją poruszali się na niej, że z powodzeniem mogłoby tam się znaleźć nawet 3 osoby więcej. Z kolei energii, która zarażali publikę mieli tyle, że z powodzeniem roznieśliby Stadion Narodowy. Aż dziw że w rok po wygraniu Chrześcijańskich Debiutów tyle osiągnęli. I to już bez swojego mentora. Widocznie Hiob naprawdę wiedział, kiedy Muode Koty wypuścić na wolność.

Płytę wydaje Fundacja „Chrześcijańskie Granie” – będzie to jednocześnie cegiełka na rzecz działania Fundacji. Wpłacając na konto fundacji (sugerowana kwota: 30 zł lub więcej) albo wrzucając potrzebną kwotę do puszki, będzie można otrzymać płytę „Impuls”.

Muode Koty to ekipa pięciu młodych raperów, którzy wspólnie poruszają każdą publiczność. Zostali wybrani Debiutem 2016 i ruszyli w trasę koncertową. Zagrali m.in. na Festiwalu Gospel w Gniewie, koncercie Bądź jak Jezus 2016 w Mysłowicach i wielu innych miejscach.


Tekst: Karol Brejnak
Foto: Karol Regulski


Dochód z płyty Impuls wspomoże rozwój fundacji „Chrześcijańskie Granie”. Informacje o wydarzeniach promujących album można znaleźć na www.koncertdebiuty.pl Wspieraj i zorganizuj koncert na trasie promującej płytę Impuls. Napisz: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl, zadzwoń: tel. 513 844 481.

KONCERT DEBIUTY 2017 – PROGRAM (23 kwietnia):

17.00 – rozpoczęcie
17.15 – występ zespołu PLAY AND PRAY
17.45 – występ zespołu TOMEK JASIŃSKI MUSIC
18.15 – występ zespołu ROCK AND FIRE
18.45 – występ laureata Koncertu Debiuty 2016 – zespół MUODE KOTY (Premiera płyty IMPULS)
19.30 – ogłoszenie wyników i zakończenie
Premiera płyty zespołu Muode Koty Impuls

Uczestnicy 7. Koncertu Debiuty im. Moniki Brzozy jako jedni z pierwszych będą mogli zdobyć pierwszą płytę MUODYCH KOTÓW. Znajdziemy na nim 9 przebojowych hip-hopowych kawałków.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.