Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

32259 miejsce

Debiut koncertowy Karoliny Cichej we Wrocławiu

Już w najbliższą niedzielę 15 lutego o godz. 18.00 będziemy mogli posłuchać tekstów Tadeusza Różewicza w wykonaniu Karoliny Cichej - wokalistki, aktorki, kompozytorki. Koncert zatytułowany „Do Ludożerców” odbędzie się w Ośrodku Działań Artystycznych Firlej i będzie debiutem artystki

Plakat koncertowy / Fot. Elwira GratkiewiczKarolina komponuje od 12 roku życia, śpiewa, gra na kilku instrumentach równocześnie. W 2006 roku zajęła II miejsce w konkursie piosenki aktorskiej we Wrocławiu, a autorską piosenką „O miłości wroga” wywalczyła Nagrodę Główną na Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie 2006. Zdobyła także szereg nagród w wielu innych konkursach muzycznych.

Karolina Cicha / Fot. D. BorodajObecnie związana jest z Ośrodkiem Praktyk Teatralnych „Gardzienice” jako odtwórczyni tytułowych ról w spektaklach „Ifigenia w A…” oraz „Elektra” (reż. W. Staniewski). A także pracuje nad swoją pierwszą płytą.

Koncert nie będzie miał formy tradycyjnej poezji śpiewanej. Karolina słowom napisanym przez poetę nadała nowatorskie, współczesne brzmienie, od rocka przez hip-hop, aż po reggae.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.