Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18885 miejsce

DEBIUT: Płyta na „Lepsze dni" w dniu premiery pokryła się złotem!

Mirek Bieliński w wielkim stylu wkroczył na muzyczną scenę. Jego płyta już w dniu premiery sprzedała się w nakładzie ponad 16 tysięcy sztuk!

 / Fot. Marcin TwardowskiJego debiutancki album „Na lepsze dni" ukazał się 30.11.2016 r. Na płycie znajduje się 10 kompozycji Tomka Szczepanika do słów Mirka Bielińskiego. W produkcję albumu zaangażowany był ceniony w branży muzycznej, współproducent utworu Barcelona zespołu Pectus, Daniel Maczura. Mirek Bieliński prezentuje swoje muzyczne inspiracje dlatego na płycie usłyszymy nastrojowe ballady, bossa novy, odrobinę reggae i muzykę doskonałą do tańca.

Krążek „Na lepsze dni" opowiada każdym dźwiękiem o nas samych, zabiera nas w podróż po odległych krajach zahacza o Bombaj, prezentuje wszystkie barwy tęczy i odcienie miłości. Ten album nastraja nas pozytywnie każdego dnia i na długo pozostaje w pamięci. Dominują na nim dobre melodie, teksty zapadające w pamięci, dające nadzieję i pozytywną energię na kolejne, lepsze dni. / Fot. Katarzyna Wydra- Chrąchol

Mirek Bieliński związany jest z Dolnym Śląskiem szczególnie z Wrocławiem i tutaj rozwija swoją muzyczną pasję.

 / Fot. Mateusz SkałkaPłyta na „Lepsze dni" w dniu premiery pokryła się złotem sprzedając się w nakładzie ponad 16 tys. szt.

Mirek Bieliński zadebiutował na płycie zespołu Pectus „Siła braci" śpiewając w duecie z Tomkiem Szczepanikiem utwór „Melody" wystąpił także na kilku koncertach promujących płytę.

Mirek Bieliński - Pozwól kochać: https://www.youtube.com/watch?v=ifrNZFsadZA

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.