Facebook Google+ Twitter

Debiutancka płyta grupy Trzydwa%UHT. Pięć krążków do wygrania

Dziś ukazał się debiutancki album grupy Trzydwa%UHT - "Lista zakupów na miesiąc maj". Z tej okazji mamy dla Was pięć płyt do wygrania. Wystarczy tylko poprawnie odpowiedzieć na jedno pytanie.

Okładka płyty Trzydwa%UHT "Lista zakupów na miesiąc maj". / Fot. EMI MusicCo to za zespół? Jak można przeczytać w materiałach EMI Music, ich wydawcy: - Zespół Trzydwa%UHT to muzycznie niczym nie zmącona esencja. Radość wyłuskiwania tych odpowiednich dźwięków i wysupływania tych najodpowiedniejszych słów. Dialog między kobiecym głosem a gitarą, w otoczeniu podpowiadająco-dopowiadających dźwięków. Muzyce Trzydwa%UHT początek i koniec dają emocje. Trudno sprecyzować styl. Liryczna alternatywa z domieszką rocka i nieodzownym, niebanalnym tekstem? To jeden z wariantów.

Do największych sukcesów zespołu 'trzydwa%UHT' należy zaliczyć udział w finale międzynarodowego konkursu na najlepszą piosenkę "Vena Music Festival 2007". Spośród 700 nadesłanych utworów, ocenianych przez ponad 100-osobowe jury oraz publiczność, piosenka zespołu 'trzydwa%UHT' pt: "Międzywiersz" zdobyła drugie miejsce, wygrywając z takimi wykonawcami jak Sofa, Bisquit, Luiza Staniec, Mika Urbaniak czy Husky.

Na czym polega konkurs? Wystarczy napisać na maila: redakcja@wiadomosci24.pl odpowiedź na pytanie: w której sekundzie zamieszczonej wyżej piosenki pada pierwsze słowo tekstu. I dodać link do swego profilu na Wiadomości24.pl. Wśród osób, które do niedzieli nadeślą prawidłową odpowiedź rozlosujemy pięć płyt "Lista zakupów na miesiąc maj".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Są płyty, jutro wysyłamy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie dostałem jeszcze płyt od wydawnictwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuje i również gratuluje :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Płyty otrzymają:
Piotr Polok, Maciej Pęksa, Krzysztof Mieczkowski i Łukasz Kłosiński. Dziękuję za udział w konkursie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

a ja może bez procentów, lubię zespół ,- RAZ DWA TRZY ,-

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z procentowych zespołów, to ja wolę Sto%Bawełny http://www.youtube.com/watch?v=g2t23d35ip8

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.