Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1695 miejsce

Debiutancka wystawa Adriana Marasia - Dublin by Night

Sądecka Agencja Rozwoju Regionalnego, Stowarzyszenie „Dla Miasta” oraz Małopolski System Informacji Turystycznej w Nowym Sączu zapraszają na wernisaż debiutanckiej wystawy fotografii Adriana Marasia - „Dublin By Night”

 / Fot. fot. Adrian Maraś „Dublin By Night” jest to wystawa składająca się z ponad 25 prac fotograficznych, o rozmaitej tematyce. Prócz tytułowego Dublina zobaczyć można zdjęcia z sądeckich terenów oraz europejskich prowincji. Wszystko wykonane w wysublimowanych technikach, począwszy od fotografii czarno-białej, przez fotografię artystyczną, kończąc na fotografii anaglifowej (3D).

 / Fot. fot. Adrian MaraśAdrian Maraś (ur. 1996r.) – uczeń Katolickiego Liceum Plastycznego na specjalizacji: fotografia. Od kilku lat sam doskonalił swój wrodzony talent do utrwalania rzeczywistości w niecodzienny sposób. Jego praca wyróżniona została przez samego Wojciecha Franusa – dyrektora artystycznego w „National Geographic Polska”.

W imieniu autora oraz organizatorów serdecznie zapraszamy na wernisaż, który odbędzie się 22.11.2013r. o godzinie 18 w Centrum Informacji Turystycznej (ul. Szwedzka 2).

 / Fot. fot. Adrian Maraś / Fot. fot. Adrian Maraś / Fot. fot. Adrian Maraś

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.